Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » IR diétát terhesség alatt is...

IR diétát terhesség alatt is tartottátok?

Figyelt kérdés
I
2018. jan. 8. 15:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Maximálisan! Terhesség alatt még fontosabb az jó inzulin és vércukor szint.
2018. jan. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia. Én nem tartom sajnos.. 7 hetes vagyok, nemrég jelentettem be a diabetológusomnak és ő sem mondta, hogy tartsam tovább, vagy ne.. Képtelen lennék most tartani..
2018. jan. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én is tartom, de sokkal nehezebb, mert mindig olyat kíván az ember amit nem szabadna, pedig én is még csak a 7. hétben vagyok...


Első terhességemnél nem tartottam és 23 kg-t híztam, most 13 hós a kislányom, és még nem adtam le a felét sem, így most mindenképpen maradok a diétánál és folytatom az edzést is.

2018. jan. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én 167 magas vagyok és 56kg, mondjuk most, hogy babát várok, biztos, hogy hízok, de szerintem nem fogok elhízni akkor sem, állítólag a baba a hormonokat is helyre hozza, szerintem ez is helyre jön, de majd a cukorterhelésnél kiderül, a kismamának előre hozzák, azt hiszem a 12. hétre
2018. jan. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én a 12. hétig szigorúan tartottam. Most lazítottam rajta egy kicsit, de 70- 80%-ban így is tartom. Mondjuk nekem a súlyom pont, hogy jó lenne, ha feljebb menne, mert nem vagyok 50 kg sem...
2018. jan. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
* azoknak a kismamáknak hozzák előre, a 12. hétre a cukorterhelést, akik IR-esek*
2018. jan. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Tavasszal lesz az első lombikunk de rajtam van súlyfelesleg is :/ Most is nagyon nehéz betartani a diétát úgy érzem állandóan éhes vagyok megennék egy csokit vagy csipszet,nehéz megállni de kibirom. De ha most éhezek mi lesz terhesen...?!
2018. jan. 9. 10:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!