Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki várja babáját júliusra?

Ki várja babáját júliusra?

Figyelt kérdés
Első babás vagyok, még mindig barátkozom a dologgal, 5 év után sikerült teherbeesnem, így még mindig hihetetlen néha a dolog. Viszont már a 16.hét óta érzem mocorogni, aminek nagyon örülök! Ti hogy vagytok?

2018. jan. 30. 13:10
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Nekem júli 7én van a szülinapom a legszebb ajándékom lesz idén a kislányom :-) most este már éreztem egy kis tornát a hasamba végreee :-) nem is tudtam aludni fél5töl, inkább figyelgettem a mozgolódását :-)
2018. jan. 31. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

#3 Nekünk is -sajnos- első baba lesz. Azért sajnos, mert márciusban a 20. héten elvesztettük az ikerbabáinkat (szintén lombik)...

Most is ikreknek indultak, de az egyik petezsák üres maradt.

Tegnap kaptuk meg a Prena teszt eredményünket: minden negatív, és kislányunk lesz :)

2018. jan. 31. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

3-as nagyon sajnálom! De ez az egy kicsi csöppség ha nem is teljesen, de kárpótolni fog a veszteségek után! Most már csak pihenés, és nyugalom. Minden rendben lesz :)

Mindenkinek boldog babavárást! :)

2018. jan. 31. 10:18
 14/19 anonim ***** válasza:
Sajnálom 3-as! :-( de remélem ezzel a cseppséggel kicsit el tudod majd felejteni a fájdalmat! Boldof babavárást :-)
2018. jan. 31. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Július 15re vagyok kiírva és 4. Baba , én is azt hittem hamarabb fogom a mozgást érezni de a 17. Héttől van mindennap 1xi bejelentkezés, nekem a lepény alatt fekszik így nem.mindig érzem, azt azt időszakot szeretem a legjobban mikor mindennap többször bejelentkeznek és még nem óriási a pocak:) nálunk 3 kislány után jön a kisfiú, így nagyon izgulunk:)
2018. febr. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Sziasztok :) en juli 23-ra vagyok kiirva,kislany lesz. 20 hetes vagyok es mar erzem ahogy mozog. Nem annyira erosen de erezheto :D nektek mekkora a pocakotok? Az enyem hirtelen most nott az elmult napokban,mar teljesen kiveheto kabatban is hogy babat varok,de lehet csak nekem tunik ugy :D
2018. márc. 6. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Én a 20. héten járok, már a 16. héttől érzem a mozgásokat, amik egyre intenzívebbek, az utóbbi napokban már kifejezetten kellemetlenek is néha (amikor a hólyagom felé rúgkapál).

Második baba egyébként, az első csemetém is ilyen aktív volt odabent (és kint is az :) )


Nekem az első trimeszter nagyon pocsékul alakult (a szokásos tünetek mellett hetekig véreztem), de most minden szuper. :)

2018. márc. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Sziasztok kismamak,en julius 23.ra vagyok kiirva:)nekem nagykn aktiv egyemmeg,viszont a hasam nem nagyon no,1kg hiztam eddig.nagyon varom hogy megszulessen,nem birok mar magammal😊
2018. márc. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Én vagyok a 4. Babás válaszolokkal ,hát az enyém óriási pocak :) 3 hét múlva 4D nagyon várom :)
2018. márc. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!