Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes feleségem elviselhetetlen?

Dex79 kérdése:

Terhes feleségem elviselhetetlen?

Figyelt kérdés

2018. jan. 31. 21:10
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
36%
Napi troll. Ilyen önfényezést is régen olvastam. Ne kelljen már kifejtenem, hány ezer okból nevetséges a sztori...
2018. jan. 31. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 A kérdező kommentje:
Nem azt várom, hogy a hozzászólók elítéljék a feleségem. A tapasztalatokra vagyok kíváncsi, hogy másnál is volt e ilyen időszak?
2018. jan. 31. 21:30
 13/37 anonim ***** válasza:
47%
Nekem azért eléggé hihetetlen, hogy egész nap szinte semmit nem csinál, pedig sok órát tölt egyedül otthon.. engem is megviselt a második terhességem, nem szívesen szaladgáltam a fiammal én se ha nem volt muszáj (21 hós volt mikor szültem), így sokszor maradtam itthon. De hogy ez idő alatt a kaját ne pakolná el vagy felmosni ne legyen képes, nekem hihetetlen. És mi lesz ha a pici megszületik?
2018. jan. 31. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
64%
A terhessége óta ennyire elviselhetetlen vagy már előtte is az volt? Mert van egy olyan gyanúm hogy ennek a problémához a terhességnek nem sok köze van. De kérdem én, mégis mit csinál anyuka ha apuka dolgozik, intéz mindent, bevásárol, ha otthon van, foglalkozik a gyerekkel, anyuka meg egész nap otthon van, főznie nem kell és minden a segge alá van téve, hogy nincs ideje legalább annyira hogy mosson, takarítson, ha már se dolgoznia, se számlákat intéznie, se főznie, se bevásárlolnia nem kell, és a gyerek is nyilván alszik napközben egy-két órát? Rengeteg háztartásbeli feleség van, ez tény, viszont dolgozó férj mellett ők nevelik a gyereket, főznek, mosnak, takarítanak, bevásárolnak, számlákat intéznek, meg minden mást, és mégis valahogy megoldják hogy mind beleférjen. Valami itt nagyon nincs rendben, az egyszer biztos.
2018. jan. 31. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 A kérdező kommentje:
11es. Na fejtsd már ki! Kíváncsi vagyok az okfejtésedre. Vagy csak ideböktél egy kommentet, amit nem tudsz alátámasztani...?
2018. jan. 31. 21:34
 16/37 anonim ***** válasza:
82%
Akarta ő a gyerekeket?
2018. jan. 31. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 A kérdező kommentje:
Mosni mos, takarítás meg... Körbe mossa a dolgokat felmosóval. Én meg utána mindent felpakolok és alaposan kitakarítok.
2018. jan. 31. 21:37
 18/37 A kérdező kommentje:
Anyának nagyon jó anya! Nagyon szereti a gyerekeket. Mikor vele van sokat mondókáznak.
2018. jan. 31. 21:38
 19/37 A kérdező kommentje:
Akarta, igen!
2018. jan. 31. 21:39
 20/37 anonim ***** válasza:
75%

Keszulj, hogy a masodik gyerek utan meg tobb dolgod lesz!

Tulzottan elszaladt a szeker...

2018. jan. 31. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!