Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes feleségem elviselhetetlen?

Dex79 kérdése:

Terhes feleségem elviselhetetlen?

Figyelt kérdés

2018. jan. 31. 21:10
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
86%
Sok dologban magamra ismertem a leirásodban.. Hasonló állapotban vagyok..depresszióhoz közel, mint valószìnű a feleséged.
2018. jan. 31. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 A kérdező kommentje:
Én is ezt gondolom. Túl sokat vállaltam fel és úgy maradt.
2018. jan. 31. 21:44
 23/37 anonim ***** válasza:
40%
El van kényelmesedve jó dolgában...
2018. jan. 31. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 A kérdező kommentje:

Jó akkor mit kellene másképp csinálnom. Nyilván kettőnkre nem sok idő jut.

Próbálom napi szinten meghallgatni Őt, de estére már hulla vagyok. Mondjuk az én bajaimra meg senki sem kíváncsi, de általában meg is oldom magamban azokat.

2018. jan. 31. 21:47
 25/37 anonim ***** válasza:
53%
Neki mi a problémája?
2018. jan. 31. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 A kérdező kommentje:
Pfff... a létezésem? :)
2018. jan. 31. 21:52
 27/37 anonim ***** válasza:
80%
Gondolom a gyerek meg a sok teendő mellett elhidegültetek egymástól, szerintem ezért köt beléd állandóan. Valószínűleg szex sincs, eleve apának meg anyának szólítjáktok egymást, mintha már nem is lennétek nő/feleség és férfi/férj. Próbálj valahogy javítani az intimitason.
2018. jan. 31. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 A kérdező kommentje:
Eü okok miatt nincs szex, de valszeg ez a titok nyitja. Szülés után orvosoljuk. :)
2018. jan. 31. 21:56
 29/37 anonim ***** válasza:
92%
Nem is konkréten a szexre gondoltam (bár nyilván arra is), hanem inkább az intimitásra. Próbál meg vele összebújni, összeölelkezni, esetleg elalvás előtt masszírod meg a vállait, simogasd meg néha az arcát, próbálj vele is minőségi időt tölteni a gyerek nélkül. Nagyon fontos, hogy gyerekvállalás után is megmaradjon köztetek az intim, szerelmes viszony, ne csak anya, apa legyetek. Nálunk a gyerek születése körül alakult ki egy ilyen hullámvölgy, amikor kimerült, feszült és borzasztóan hisztis voltam. Ott volt az új fajta felelősség és a férjemmel sem tudtam már úgy együtt lenni, ahogy azt szerettem volna, eltávolodtunk egymástól. A minőségi kettesben töltött idő, az intimitás, az érintések, az összebújások és persze a szex is nálunk helyrebillentette a dolgot.
2018. jan. 31. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
50%
Takinőt vegyetek fel. Heti 1x alaposan kitakiz. 2 gyerekkel még kevesebb ideje lesz. Nekünk is van, aranyat ér!!!
2018. jan. 31. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!