Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes feleségem elviselhetetlen?

Dex79 kérdése:

Terhes feleségem elviselhetetlen?

Figyelt kérdés

2018. jan. 31. 21:10
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
4-es vagyok, olvasd el mégegyszer a hsz-em. Ez az én tanácsom!
2018. jan. 31. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 A kérdező kommentje:

Most, hogy végiggondoltam valszeg tényleg az intimitás (nem csak szex)hiánya lesz a megoldás. Ez ugyanis teljesen elmaradt. Én egy gép lettem, aki megoldja a feladatokat, anya pedig a reprodukciós masina. :)

Csak nehéz ahhoz hozzábújni este, aki egész nap anyáz. De most már így világos. Szépen lassan visszahozzuk az elveszett intimitást.

Köszi a kommenteket.

Peace!

2018. jan. 31. 22:14
 33/37 anonim válasza:
84%

Illetve három-négy hónapja ilyen. Tehát ez a terhességével járt, az utolsó trimeszterrel, ha jól értem. Nekem 19 hónap van a gyerekek között, bár én ennyire nagyon nem hagytam el magam, s én közben otthonról sz.gépen dolgoztam akkoriban is, de emlékszem, hogy nekem nehéz volt az az időszak, hogy nagy a hasam, s úgy szaladgáljak a gyerek után. (Nem volt otthon apa, csak este...) Szerencsés a feleséged.

Szülés előtti egy-két hétben (lehet h. nejed is már ott van, hiszen nem lehet tudni, mikor születik meg a baba) szóval ekkoriban van egy olyan dolog, hogy érzed, hogy befelé kellene figyelned. (Ez nem humbukk, kajak így van) és nekem e helyett a lányom folyton sivalkodott, szaladgált, ugrált rajtam, iszonyú ideges voltam. Mondjuk én csak belül, de tudom, hogy a férjem cipőt akart venni magának, én meg éreztem, hogy se a cipőboltot nem akarom, sem az ott rohangászó másfél évesemet, és sírva fakadtam a boltban emlékszem. (Sosem teszek ilyet, ez az egész időszak, mintha nem én lettem volna) és felhívtam anyumat, hogy vegyen kiszabit, és vigye el a lányomat, mert érzem, hogy már vele is türelmetlen vagyok. Szóval azért nem könnyű, na.

És szülés után sem lesz sétagalopp, bár én mindezt totál egyedül nyomtam. De tandem pelenkázás, nekem akkor mind a kettő kelt fél évig éjjel, azt hittem minden nap, felborulok.:-) kitartást, de ha nem javul a stílusa, szülés után beszélj vele, hogy legyen kedvesebb, mert ez így nem fog működni.

2018. jan. 31. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
33%

Szóval asszonyka nem dolgozik, gyereket lepasszolja, és otthon sem csinál semmit.

Ha melóznál napi 10 órát mit lenne?

2018. febr. 1. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
66%

Nekem, mint terhes élettársnak,saját tapasztalatomból mondom, hogy én bár még csak a 6.hónapot taposom, de kezdek én is átváltozni házi sárkánnyá :( Nekem is az intimitás hiányzik , hogy velem is foglalkozzon, mert hazajön a munkából, eszik, megnézünk egy sorozatot és utána beül a gép elé és ott ragad. Én meg mennék ide-oda, bújnék hozzá, lennék vele, de ha oda is megyek puszilgatni, ad egy puszit de közbe a monitort figyeli :D Mikor megemlítem, hogy menjünk sétálni, akkor meg az a válasz, hogy pihenjek, terhesen nem jó mászkálni. Ilyenkor kiakadok, hogy nem beteg vagyok, a két lábam meg visz, működik. Próbálok arra összpontosítani, hogy a férfi-nő kapcsolat ne múljon, ne hűljön ki, de kezdem feladni. Rettegtem, hogy ha várandós leszek akkor elhanyagolva érzi majd magát, ehelyett ő hanyagol engem.

Teljesen más az én sztorim, de lehet, sőt valószínű, hogy az a baja, hogy hiányzol neki, nem mint apuka, hanem mint férj. Ülj le mellé, ölelgesd, szeretgesd, puszilgasd, simogasd, törődj vele. Hátha jobb lesz :)

Kívánom a legjobbakat, Neked pedig sok erőt, és kitartást.

2018. febr. 1. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
63%
hat szerintem akkor se normalis hogy egy anya nem mos nem foz nem takarit en ugy vagyok vele ha anya othon ul es nincs semmi dolga a gyerek vigyazason kivul meg a napi teendokon kivul akor igenis csinalja meg a hazi munkat magyarul a feleseged papucsnak nez teged mert mindent meg lehet veled tenni amit csak szeretne vigyaz a gyerekre takarits vasarolj be furdesd meg a gyereket stb o meg ul a pi***jan mert miert is ne apa meg csinal helyetem mindent nem ? szerintem ezt megkene beszelned a felesegedel kicsit erejesebben hogy meg ertse mi is az o dolga mivel nem csinalhatsz mindent te egyedul a munka mellet
2018. febr. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
Párterápia?
2018. febr. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!