Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kapott valaki duphastont az...

Kapott valaki duphastont az első trimeszterre?

Figyelt kérdés
Sziasztok, mivel 4évig sikertelen volt a próbálkozás és most spontán összejött mindenféle gyogyzer nélkül gondoltam kérek progeszterpótlást hiszen olvastam neten hogy ártani nem lehet csak segít a megtartásban. Arra számítottam hogy utrogestant kapok és helyette duphastont írtaz endokrinológusom napi 3x1 dbot. 20.án megyek csak nőgyógyászhoz. Kapott valaki ilyen gyógyszert ilyen dózisban? Mert csak hasraütésre mondták hogy 3x1 amíg nem megyek a nődokihoz. Köszönöm

2018. febr. 1. 19:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Kaptam.

Nekunk 6 ev utan sikerult spontan. Elotte 4 evvel volt tobb missed ab-on, megse talaltak semmit nalunk.

Szoval 2x1 duphastont kaptam megelozes kepp, minden rendben volt. 14 hetig szedtem.

Most ujra babat varok, nagyon hamar sikerult a teso es most is 14. hetig szedtem.

Gratulalok!!!:)

2018. febr. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is azt szedtem 14.hétig. Bár nekem 3x ment el spontán a babó. (Nem volt orvosom ) a 4.nél 6.héten véreztem úgyhogy mentem dokihoz....bunkó volt nem csinált semmit azt mondta vagy megmarad vagy nem. 2nap múlva megint véreztem. Elmentem megint sztkba. Az akkori doki uh után(mert ő vette a fáradtságot és megnézett kézzel és uhval is) azt mondta hogy minden rendben és felírta.

Én személy szerint örültem neki hogy ezt kaptam és nem utrot. Nem tudom igaz hogy mi a különbség de azt igen hogy abból van kúp is és nem szívesen kúpoztam volna.

2018. febr. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Három terhesség elején szedtem, az én dokim mindig ezt írt, sosem Utro-t. 3*1-et szedtem én is.
2018. febr. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

2×1 Duphastont kaptam, majdnem végig szedtem az első harmadban (5 hetesen kezdtem el).


Nekem speciel nem mulasztotta el a vérzésemet, de a magzatunk velünk maradt. Persze ki tudja, lehet a prog.pótlás nélkül is így történt volna, nem tudom.


Első terhességemnél Utrot kaptam, ott pár nap alatt meg is szűnt a vérzésem, úgyhogy a kettő gyógyszer közül én is az Utrot tartom jobbnak.


Mindenesetre szerintem nem lesz gond, vigyázz magadram, jó babavárást!

2018. febr. 2. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!