Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyik terhesvitamin a legjobb?

Melyik terhesvitamin a legjobb?

Figyelt kérdés

Elevit, Ladeevit, Ceizel, Femibion, Jutavit, Trimeszter, Gravida? A legjobbat szeretném kisbabámnak.

5 hetes km


2018. febr. 2. 17:49
 1/10 anonim ***** válasza:
Én a Czeizel szedtem, szerintem az jó. Nagy különbség nincs köztük. Én femibionnal kezdtem, pár napig használtam de rosszul voltam tőle, utána váltottam. Most szoptatás alatt is azt szedem
2018. febr. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi! Én most a jutavitot szedem, de amint elfogy, váltok. A kis patikában csak ez volt amikor megtudtam, hogy terhes vagyok.
2018. febr. 2. 18:11
 3/10 anonim ***** válasza:
Én a Femibiont szedem. Igaz mást nem próbáltam, mert ez bevált.
2018. febr. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én is Femibiont szedek.

Többet is próbáltam már az előző terhességeim alatt, aztán az orvosom javasolta ezt.

2018. febr. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én 1. babámmal végig Gravidát szedtem, végig jó volt a vérképem. A másodikkal sajnos hánytam tőle így Femibionra váltottam, ezzel semmi gondom nem volt, csak vaspótlás kellett menné, mert a vasam elég alacsony volt.
2018. febr. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én jutavitet szedek és nagyon meg vagyok elégedve vele!

Összehasonlítva az összetevőket is, szerintem a legjobb vitamin. Árban meg pláne megéri

Hasonlítsd össze te is az interneten az összetevőket.


Neked mi a problémád vele, hogy váltani akarsz?

2018. febr. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nincs vele problémám, de szerintem a drágábbak, mint Femibion, vagy Ceizel, többet adnak a bébinek.
2018. febr. 2. 19:28
 8/10 anonim ***** válasza:
Femibion
2018. febr. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én Trimesztert szedek.
2018. febr. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Elevit complexet szedek, nekem bevált.
2018. febr. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!