Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vérzés szex után?

Vérzés szex után?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 5hetes kismama vagyok és olyan kérdésem lenne, hogy mennyire normálos, hogy sex után a megnövekedett hüvelyváladék véres? Első baba lesz és nagyon megijedtem most :( aki tapasztalt ilyet kérem ossza meg velem. Köszönöm

2018. febr. 3. 10:19
 1/10 anonim ***** válasza:
53%
A vérzés és egyáltalán nem normális terhesség esetén, az elején a legjobb hanyagolni az együtlétet. Ha továbbra is vérzel menj be az ügyeletre.
2018. febr. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
62%
Egészséges terhességnél NEM kell hanyagolni az együttlétet. Ha vérzés jelentkezik, akkor viszont azonnal doki és valószínűleg le fog tiltani titeket. 😕
2018. febr. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
71%
A verzes nem normalis.
2018. febr. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
57%
2- es, milliónyi eset van, itt is állandóan az a kérdés hogy szex után vérzés, normális-e. Valami köze csak van egymáshoz. Érdekes én is egyből utána véreztem anno, amikor nem csináltuk nem is véreztem, ezért inkább vártunk a 12. hétig.
2018. febr. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
57%

Xd utolso xd nem anszexet kell okolni. Egeszseges terhessegnel a sex nem okoz verzest. Ennyi. Olvasgassal anneten. Ezzel kezdik. Kerdezz orvost, es ezt fogja mondani. Ez ennyi. Egeszseges terhesseget nem befolyasolna szex, az emelgetes sem, ha csak hirtelen nem kezdesz el sulytemelni. A megszokott dolgoktol nwm fog elmenni egy baba.

Kerdezo: orvos mindenkepp. Lehet hogy kwll wgy kis hormonpotlas !

2018. febr. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
ilywnkor sokkal verbovebbek vagyunk ezert heves szexnel megeshet! de az nagyon keves! nem jar gorcsel. figyelj magatokra! :)
2018. febr. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm #6os csak együttlét után volt enyhe vérzés. Most estére már semmi. Konkrétan vele járó görcs nem volt csak napközben a szokásos enyhe 5-10percig tartó enyhe alhasi fájdalom de erre azt mondta a nődoki, hogy teljesen normális. Remélem igaza van. Az együttlétet pedig szüneteltetjük inkább.
2018. febr. 3. 19:40
 8/10 anonim ***** válasza:
69%
szerintem nemlehet gond, sokkal verbovebbek vagyunk mindenhol :) csak vigyazzatok:) 6os voltam :)
2018. febr. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
77%

14 hetes voltam mikor szex után vérzés lépett fel,duphaston mellett.Azonnal ambulancia,babával minden rendben volt,a doki sem tudta honnan jött,de azóta szüneteltetjük a házaséletet.

Inkább nézesd meg madag,pláne ha kapsz progi pótlást miatta.

2018. febr. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Bő egy hete jártam így. Bementem az ügyeletre, babával minden rendben volt, vérzés azóta sem volt.

Nyugi, nem kell mindig a legrosszabbra gondolni.


Mikorra vagy kiírva?

2018. febr. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!