Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8hetes terhesen normális az...

8hetes terhesen normális az ennyire latargikus állapot?

Figyelt kérdés
Amikor megtudtam 3hete hogy terhes vagyok,örömömben kiszaladtam volna a világból. Ellenben most...borzasztó hangulatingadozásaim vannak...nagyon sokszor érzem magam rettentő feszűltnek,idegesnek,semmi nem jó,mindenki idegesít :-( Pedig szerencsére rosszulléteim nincsenek,kivéve néha fejfájás és szédülés...de a pszichés állapotom az valami katasztrófa. Rosszul alszom és rossz gondolatok gyötörnek. Aggódom mindenen. Mi lesz,hogy lesz stb.....
2018. febr. 5. 07:18
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Sajnalom. Remelem mihamarabb begyógyítja majd egy másik baba a sebeid. Nekunk igy lett.♡
2018. febr. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!