Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi idö alatt tud vissza...

Mennyi idö alatt tud vissza tapadni a méhlepény?

Figyelt kérdés
Én 12hetes terhes vagyok ikerbabákkal és 5 napja egy kevés vért észleltem,bementünk az ügyeletre azt mondták minden rendben van,de másnap ismét minimális vérzés jelentkezett és akkor már bent tartottak a korházban és aut mondták hogy az also babánál a méhlepény 20%levállt és van egy hematoma os feküdnöm kell és 3*2iteogestant kaptam hihy használjam. Akkor egy napig nem volt semmi,de most két napja barnás folyásom van. Ez jo jel akkor a hematoma üegalvadt és azért igy tisztul ki? És mennyi idö kell hogy a lepény vissza tapadjon. Azota nem volt uh sem majd holnap,már nagyon várom.
2018. febr. 8. 16:47
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Most meg elkezdett szurkálni a hasam is,ez már biztos hogy rosszat jelent.
2018. febr. 8. 23:36
 12/15 anonim ***** válasza:
Mi lett Veled Kedves Kérdező? Hogy vagytok? Hasonló cipőben járok, mint Te. Nekem is azt mondta az orvosom, hogy visszatapadhat.
2018. ápr. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Egy hónapig feküdni kellett és semmit nem csinálni,ennyi idöre volt szükség hogy visszatapadjon teljesen közben a hematoma is elmult és most már 21 hetesek vagyunk az ikrekkel,minden rendben van eddig. Azt még hozzá rakom h az orvosom igyy utolag azt mondta higy ö nem josolt nekünk tul sok esélyt arra hogy megmarad a terhességem akkor,de mi rácáfoltunk. Engem os mindenki azzal.riogatott hogy mostmár végig kell feküdnöm a terhességet,de nem igy lett és most sétálgatok jövök megyek,persze semmi nehezet neü csinálok,emelni még véletlenül sem emelj te sem semmit ha felos kelhetsz majd. Hanyadik hétben jártok? Csak fel a fejjel jo lesz majd,csak idö kell.
2018. ápr. 12. 16:32
 14/15 anonim ***** válasza:
Köszönöm, hogy válaszoltál! Nagyon örülök Nektek! 15 hetes vagyok. 2 órát véreztem csak kedden, azóta semmi. 10%-a vált le a méhlepénynek, hétfőn megyek UH-ra, addig fekszem. Mondták, hogy lehet addigra már nyoma se lesz. Van egy 17 hónapos kislányom, úgyhogy most a Férjem meg a nagyszülők vannak Vele, én meg fekve nézem az eseményeket. Én is kaptam Utrot, Rutascorbint és egy tonna magnéziumot kell szednem. Bíztatott az UH-os orvos, remélem igaza is lesz.
2018. ápr. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Hematómám nekem nincsen. Ezt még kifelejtettem.
2018. ápr. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!