Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más is érzett így? Ez normális...

Más is érzett így? Ez normális? Aggódom picit.

Figyelt kérdés

11+2 hetes vagyok, 25 éves, első baba és a terhességem szinte teljesen tünetmentes. Nem hányok, nem vagyok rosszul, nem vagyok kívánósabb mint előtte...(amúgy is mindenevő vagyok:)😍😄)

Talán ami jellemző, hogy fájnak a melleim. Fáradékonyság előtte is megvolt. Meg hát sűrűn járok wc-re de ez gondolom a sok folyadék miatt van...Előtte ugyanis alig ittam...

A pocimon sem látok változást. Utoljára 8 hetesen voltam, akkor momdta az orvosom ha nincs panasz akkor a 12.héten találkozunk. Még több, mint egy hét, és úgy félek ...nem véreztem, nem barnáztam, de néha fel sem fogom hogy babát várok mert nem érzem terhesnek magam. Biztos nincs baja a babámnak? Vagy csak ennyire szerencsés lennék, hogy nem vagyok rosszul? De ennyire? Picit aggaszt a helyzet, úgy érzem megőrülök jövő hétig.

Köszönöm a választ! 😊


2018. febr. 16. 11:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem volt semmilyen tünetem, 5 hónapos terhesen még hordtam a “lánykori” miniszoknyáimat, szinte semmi nem látszott rajtam. Nem pánikoltam, inkább örültem neki, egyetemre jártam, nehéz lett volna rendesen bejárni, az előrehozott szigorlataimat letenni, ha megvisel a terhesség.
2018. febr. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Van aki ilyen szerencses. Van akinel a hanyinger a 12. het utan jon meg, van akinel azutan sem. Nem vetelhettel el ugy hogy nem tudsz rola, vereztel volna.

Minden rendben vana babaval, ne izgulj, szerintem azzal lehet artani a legtobbet. Probalj meg pozitivan gondolkodni.

2018. febr. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mivel tervezett és óhajtott baba, persze, hogy aggódsz, de nincsen rá okod. Amiket leírtál nagyjából pont fedi az én első terhességem ennyi idős kori állapotát, ráadásul kb.akkor egyidős is voltam veled,(a 25. szülinapomon voltam 10 hetes terhes). Minden rendben volt végig, álomvárandósság volt, a szüléssel is minden rendben zajlott. No, a második gyerek felülírt mindent, most nem részletezem, mert nem releváns, de a lényeg, hogy nem lett még egyszer akkora mázlim... Örülj neki, nincsen semmi gond evvel, sorold magad a szerencsések táborába és élvezd ki minden percét! Azokat a városi legendákat meg el kell végre engedni, hogy minél több a tünet és minél rosszabbul van valaki, annál stabilabb a terhesség. Ugyanis egyéni, ki miként reagál a HCG-re és nem feltétlenül van jelen több egy folyton rókázó kismaminál belőle, mint annál, akinek kutya baja. Akad, aki a minimális jelenlététől is szenved, másnál meg egyszerűen nem reagál szinte semmi extrával a szervezet. Minden jót kívánok, erőt, egészséget!
2018. febr. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia! Pont én is így vagyok,mint te. Ma vagyok 9.hetes pont egy hete voltam orvosnál,mi is csak a 12.héten találkozunk március 8.-án. Már nagyon türelmetlen vagyok nincs nekem sem semmi tünetem. De biztosan minden rendben lesz. Habár nekem nem indult problémamentesen mert 4 hetesen kicsit barnaztam egy két órát azóta sem hála istennek.

Csak ez a várakozás :)))

2018. febr. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Úristen de irigyellek! Nekem már 8 hetesen a sima háztartási keksztől is égett a gyomrom és minden bajom volt :D Igazi mázlista vagy . E miatt felesleges aggódnod ! :)
2018. febr. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Természetes h aggódsz. De nincs rá okod. Csodálatos terhességem volt. Jól éreztem magam, jól néztem ki, fitt voltam.

Egészséges gyönyörű gyermekünk született. Minden rendben volt a szülésnél is. Élvezd ki! Érezd jól magad (ha magunkból indulok ki a gyerek születése után nem lesz ilyen 😉)

2018. febr. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a megnyugtató válaszokat! 😊

Azért is furcsálltam ennyire, mert mikor menstruáltam, annyira görcsöltem, rosszul voltam mindig, hogy pl. nem egyszer kellett hazavinni a suliból, mert szabályosan hánytam attól, hogy menstruálok. Aztán ez a fogamzásgátló szedésénél megszűnt és miutan abbahagytam a gyógyszert néha újra éreztem, de azért nem annyira mint tiniként. Csak hát erre alapozva, meg arra hogy tényleg ilyen rosszullétes vagyok, (pl. ünnepségekem a melegbe is mindig elájultam), így úgy gondoltam a terhesség is ilyen lesz számomra. Meg egyik barátnőm is babát vár és egész nap rosszul van. Ő is mondta hogy ne irigyeljem. Csak nem így képzeltem el, de igazatok lehet :) Boldog babavárást mindenkinek !:) 😍

2018. febr. 16. 11:55
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem még ennyi tünrtem sem volt, mint neked.

Nem tudom miért akarja valaki végighányni a 9 hónapot...

2018. febr. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
uhhh de szerencsés vagy!! En majdnem belehaltam az első 3 honapba.Sirva hanytam mar a végén.inkabb orulj mert ez a ritkabb :)
2018. febr. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!