Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elhalt terhesség? Valaki élt...

Elhalt terhesség? Valaki élt át hasonlót?

Figyelt kérdés
6 hetes terhességgel ma voltam orvosnál,Uh 21 mm-es petezsák az embrió nem igazán látszik,illetve azt mondta, hogy lát valami embrió kezdeményt. 1 hét múlva vissza kell mennem, azt mondta hogy akkor már látszania kell. Ha nem akkor valószínű elhalt a terhesség. Teljesen kétségbe vagyok esve.Ját valaki így ? Mi lett a vége? Ha tényleg elhalt volt valami tünet? Vérzés? A rosszullét ugyanúgy megmaradt?

2018. febr. 16. 16:32
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Mármint 6 heteken csak petezsák, aztán életképes embrió szívhanggal :) minden oké volt velünk
2018. febr. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
74%
Elmentem az orvoshoz mikor kb 6-7 hetes voltam. De csak petezsak volt. Orvoshoz egy hét múlva vissza rendelt, hogy nem e elhalt terhesség. Addigra már volt szívhang. Ma 4 éves nagyfiú.
2018. febr. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a bíztató történeteket. Sajnos olyan érzésem van, hogy mára a terhességi tüneteim is enyhültek, szinte el is múltak. Nagyon félek és nagyon el vagyok keseredve. Alig aludtam valamit éjszaka. 😢
2018. febr. 17. 08:01
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is jöttek-mentek a tünetek a terhesség elején (egyik nap semmi, másnap bepótolta stb.) Nem volt semmi baj, itt rosszalkodik a kislányom a nappaliban. :) Amíg nincs komoly okod az ellenkezőjére, addig bizakodj. ☺️
2018. febr. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Nekeme harom missed ab-om volt, az elso kettonel semmi elojel nem volt csak egyszeruen egy nap elkezdtem verezni, gorcsolni es egy par ora alatt kiurultem. A harmadiknal viszont eleg sokat gorcsolget a hasam es barnaztam is. A nogyogyasz mind a harom terheseg eseten azt mondta, hogy nem ugy fejlodik ahany hetes kene legyen, de azert van remeny ha kesobb fogant.

Probalj megnyugodni es vard ki az egy hetet, lehet kesobb fogant es a kovetkezo uh biztatobb lesz. Amig van egy kis remeny addig ne ad fel.

2018. febr. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Nekem 20 hetesen volt ikervetélésem, amikor már éreztem, hogy mozognak, volt nevük, voltak ruhácskáik, játékaik...

Még a szülőszobán is szétrúgták a hasam, és keresztbe fordultak, hogy ne tudjanak megszületni...

Tudom, nem vígasztal, de én azóta azt mondom; inkább az elején dőlt volna el, hamár mindenképpen az volt 'odafent' megírva, hogy nem maradhatnak velünk...

Persze, kívánom a legjobbakat! Remélhetőleg csak később fogant, és legközelebb majd rendben talàlnak mindent! Ha sajnos mégsem így alakulna, akkor adjanak erőt soraim, hogy történhetett volna rosszabbul is...

Nagyon szorítok!

2018. febr. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen neketek, hogy írtatok, és valamilyen úton-módon bíztattok. Kedves utolsó, nagyon sajnálom ami veletek történt! Szörnyű lehetett!Nincsenek rá szavak. 😢
2018. febr. 17. 19:46
 18/19 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Tegnap kellett visszamennem. Szerencsére minden rendben van. 8 mm az embrió, van szívhang.😍 Hát, nagyon hosszú hét volt, de végül nagy kö esett le a szívemről.
2018. febr. 24. 07:53
 19/19 anonim ***** válasza:
#15os vagyok, Gratulalok es vigyazz magatokra, konnyu terheseget kivanok neked!
2018. febr. 24. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!