Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van akinek rengeteg pattanása...

Van akinek rengeteg pattanása lett terhesség alatt? Mi segített rajta?

Figyelt kérdés

7 hetes vagyok, de úgy mézek ki mint egy tinédzser. Viszonylag sok és gyulladt pattanásom van.

Eddig is volt 1-2 mensi környékén de ennyi és ilyen sokáig tartóak még kamaszként sem.


Nektek volt ami bevált vagy csak az idő segít?


2018. febr. 17. 11:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem semmi se segített, viszont nem tartott szülésig. Időszakosan volt tele velük az arcom. Az első trimeszterben végig, később 1-2 hetekre csak.
2018. febr. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
18%
Állítólag a szex segít rajta :-)
2018. febr. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
25%

Elég sötét embernek kell lenni ahhoz, hogy valaki a szexszel kezelje a bőrhibáit. A lőcs nem gyógyszer, legalábbis normális embereknél, de akinek az, akkor szopogassa vagy nem tudom. Előbb leszel tőle herpeszes mint gyönyörű lenne a bőröd.

Terhesség alatt előfordulhat ilyen tünet, van akinek eltűnik van akinél hosszabb ideig fennmarad. Ismerek olyan nőt is, akinek nem múlt el pedig már 50+ éves. Tudtommal nem javasolta neki egy bőrgyógyász sem, h keféljen/szopjon több fszt, de bizonyos társadalmi rétegekben talán ez a bevett gyógymód.

2018. febr. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

A jóindulat is sokat segít az emberi kapcsolatokban.

A szex pedig tényleg számít: pl. eléggé befolyásolja a hormonszintet, ami a pattanásokra is hat.

2018. febr. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Kecsketejes szappan nekem segített
2018. febr. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem a teafaolajos natúr szappan nagyon sokat segített.
2018. febr. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nekem semmi nem segített. Több "praktikát" is kipróbáltam. Volt amitől még rosszabb lett 😵

Végig a terhesség, illetve szoptatás alatt pattanásos voltam, hullott a hajam, gyenge volt a körmöm. Viszont gond nélküli, tünetmentes terhességem volt 😊

2018. febr. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én a barátnőmtöl kaptam egy kencét az avonból. Nem igazán szeretem az avont de ez tényleg használ. Legalábbis nekem. Nem használom minden nap csak amikor kezd elcsúnyulni a fejem a patiktól be kenem és másnapra ki is simul a fejem. :) ha érdekel megadom a nevét
2018. febr. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Félidőig, picit tovább, 24. hétig vártam, hátha elmúlnak, kentem tonikokkal, krémekkel de nem használt semmi. Ekkor elmentem kozmetikushoz, szépen kitisztított és már nem jött vissza csak pár darab, azóta azok is visszahúzódtak. A tisztítás óta rendszeresen használok Garnier arctisztító gélt, Garnier lemosót, Garnier micellás vizet, persze ezeket nem egyszerre, mert nagyon szárítanának. Egyik nap az egyiket, két nap múlva a másikat, két nap múlva a harmadikat. Így egy héten egyszer használom mindet.
2018. febr. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem a micellás víz segített az elején, kb. félidőtől elmúlt magától. Nekem a hátam és a vállam lett nagyon pattanásos, nem az arcom.
2018. febr. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!