Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nálatok bejött a szódabikarbón...

Nálatok bejött a szódabikarbónás baba neme teszt?

Figyelt kérdés

11+4 hetes vagyok, lassan UH de szórakozásból kipróbáltam ma reggel.

Aszerint kislány.( nem habzott fel a szódabikarbónás pisi ) Viszont a kínai naptárban nagyon hiszek, és aszerint kisfiú. Meg jól viselem a terhességem...

Szerintetek van valóságalapja ezeknek?

Konkrét tapasztalaitokat megoszthatnátok. Természetesen mindegy a neme. Lényeg az egészség.:)


2018. febr. 20. 10:44
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
77%

4#

Vagy eltalálja, vagy nem. Mivel 50-50% az esélye, ezért 10 emberből 5 esetében valószínűleg bejön. De nem azért, mert jó a szódabikarbóna teszt vagy a kínai naptár, hanem mert vagy fiú, vagy lány. Más lehetőség nincs.

2018. febr. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
50%
Bejött mindkettő nálunk. Fiút mutatott a szódabikarbónás teszt és a kínai naptár is. Rosszullét nem volt. Kívántam sósat és édeset egyformán. Plusz megálmodtam, hogy fiú lesz. Egyenként nagyon fiút szerettem volna első babának :):)
2018. febr. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Nekem egyik se jött be hacsak az nem h az első terhessegnel nem voltam rosszul kicsit se és fiam lett. Most sok rosszullét de meg nem tudjuk a nemet.

Szodabikarbona teszt szerint és naptár szerint lányunk lenne de fiú lett...

2018. febr. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Azért olyan "népszerűek" ezek a tesztek mert 2 esélyes a dolog, vagy fiú vagy lány, 50-50% tehát pont annyi lesz a mellette érvelő egyének száma mint az ellene! Kínai naptár amúgy az első gyereknél bejött, fiút írt, fiú lett. Sógornőmnél 2ből 2t tévedett!

Most várom a másodikat, már csak az elején vagyunk, most kislányt ígér. majd kiderül

2018. febr. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Nem jött be.
2021. jan. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Kérdező...

Kislány vagy kisfiú lett végül?

2021. márc. 6. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Erre én is kiváncsi vagyok, hogy végül mi lett a baba neme :)
2023. júl. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!