Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van aki önszorgalomból tartja...

Van aki önszorgalomból tartja a 160-180grammos diétát?

Figyelt kérdés
Tehát nem cukros, csak figyel rá h mit és mennyit eszik.

2018. febr. 21. 12:13
 1/7 anonim ***** válasza:
40%
Nekem csak nagyon ritkán sikerül túllépni ezt a keretet, pedig nem figyelek rá.
2018. febr. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%
Én igen, csak nem szigorúan. Arra figyelek, hogy a szénhidrát bevitelem zöldségből és gyümölcsből álljon minimális gabonával. Krumpli, tészta szinte nulla, rizs néha édesség gyanánt sztíviás eritrittel tejberizsnek elkészítve. Így naponta kb. 180-200 grammra jön ki a szénhidrát. Figyelek arra is, hogy meglegyen a napi 100 gramm fehérje is.
2018. febr. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
62%
2-es, de ügyes vagy. Én figyelés nélkül nem tudom, hogy mennyinél állnék meg.
2018. febr. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Jajj de jó, h vagyunk többen is :) csoportokba nem igazán találkoztam ilyen kismamikkal inkább még mondják is h hát terhesség alatt nem kellene ilyeneket csinálni, nem igazán találkoztam hasonló szemlélettel, pedig sztem hosszú távon kifizetődő.
2018. febr. 21. 13:13
 5/7 anonim ***** válasza:
73%
Nagyon egészségesen étkeztem, de nem a 180 g ch szerint.
2018. febr. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem 6,7 lett az első vizsgálaton a reggelizés után cukrom, amire annyit mondott a védőnő, hogy kicsit figyeljek oda. De mivel én az a típus vagyok, aki nem tud "kicsit" odafigyelni, és alapvetően szénhidrát-evő vagyok (kenyér, tészta, krumpli, édesség), ezért próbálok drasztikusan minden szénhidrátot kiiktatni (úgy kisebb a kísértés), de szerintem így is megvan a 160, az tuti (tej, egy-egy kis adag rizs vagy tarhonya, egy-egy teljes kiőrlésű házi kifli, egy kiskanál házi lekvár, ha már nagyon nem bírom édes íz nélkül).


De amúgy jót tesz, érzem.

2018. febr. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
10 éve vegán vagyok és ezt a terhesség alatt sem függesztettem fel. 3 kg 51 cm lett a babám, anyatejes 7 hetes. Én is odafigyeltem a szénhidrátra, tornáztam amikor jól esett. Azért is figyeltem ennyire oda,mert hízásra is hajlamos vagyok. 6 kg-t híztam összesen, mikor hazajöttünk a kórházból pont annyi voltam, mint előtte. Mivel szopik a baba, 1,5 kg-t fogytam azóta. Természetesen ezt nem felvágásként írtam, csak biztatni szeretnék mindenkit, aki odafigyel, hogy jól teszi. Nagyon fontos a baba egészsége és a mama egészsége egyaránt.
2018. febr. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!