Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Július elején 10 hetes korában...

Július elején 10 hetes korában sajnos elment a babám, művi befejezést csináltak.5 hónapja, hogy ez történt és nem hiszem, hogy normális de úgy vettem észre mintha alvadt vér darabok (elnézést) jönnének belőlem! Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Segítségetek szeretném kérni volt-e valakinek hasonló tapasztalata!?Néha olyan mintha sebek lennének.
2008. okt. 27. 20:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy babás lettél,és nem tudott beágyazódni?Védekeztek?Előtte amugy mi volt a baj,miért vetéltél el?
2008. okt. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nekem amugy is szokott alvat vérdarabok jönni mikor menstruálok,igy mikor el halt a babám és nekem is muvileg fejezték be januárba nem volt több mint a menszi alatt szokot
2008. okt. 28. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!