Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Te mikortôl kezdtêl el...

Te mikortôl kezdtêl el terhesnadrâgot hordani?

Figyelt kérdés
Hâny hetes terhes voltâl , amikor megvetted / elkezdted hordani az elsô terhesnadragod? Tudom, hogy mindenkinêl mâs idôpontban jön el az ideje, hogy vegyen egyet, de kîvâncsi vagyok . :)

#ruha #terhesnadrag #terhesruhazat
2018. febr. 21. 19:36
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Én 8 hetes vagyok és már vettem egy nadrágot, de még nem fogom hordani.

Kimondottam azért vettem mert megláttam az üzletben nagyon leárazva és jó volt rám. Ezek a nacik 10-15 ezer körül vannak sajnos, én meg 2ért vettem.

2018. febr. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
65%
Én végig cicanadrágot hordtam hosszított felsőkkel.
2018. febr. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

Fuu, 2 ezerert nagyon jo vetel volt! :) hasznald egeszseggel.

Majd meglatjuk hogy alakul, szeretnek csinosan oltozni, de ugy vagyok vele, minden penz, mit megsporolhatok, azt kesobb a gyermekemre kolthetem, persze esszeru hatarokon belul ertem a sporolast!

2018. febr. 21. 21:22
 14/21 anonim ***** válasza:
69%

7-es vagyok... Egysbként 23 hetesen rajtam is 2 kg van még csak...


Cicanaci hosszított felsővel nálam munkában elképzelhetetlen...( otthon plusz ha bevásárolni megyek hordom csak)

2018. febr. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Én 14 hetesen vettem, mert ha nagy kínlódva be is bírtam még gombolni a nadrágjaimat, iszonyúan szorított és nyomott már. Akkor meg már úgy voltam vele, hogy úgyis már elkezd megnőni a pocak, akkor már kismamanadrágra költök. Én nagyon farmeres vagyok, legalábbis ha elmegyek itthonról, szóba sem jöhetett más, így két kismamafarmert vettem a H&M-ben. Hát, valóban nem volt olcsó, az egyik 10, a másik 13 ezer (3 éve). Viszont abszolút megérte, mert imádtam mindkettőt, sokat hordtam őket, nekem fontos volt, hogy megtartsam a stílusomat. Itthon pl. hordok cicanacit, de biztos nem mennék benne sehová. Nem azért, mert gáz, csak nem érzem magaménak. Szóval ez nálam nem volt opció, hogy azzal kihúzom, nyári ruha főleg nem, mindig nadrágot hordok. Nyárra is volt egy kismama farmersortom, arra nem emlékszem, mennyi volt, 6-7 ezer talán. Most a második babára készülünk, úgyhogy azért egész jól ki lesznek használva.
2018. febr. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Nekem is korán kellett... mivel májusban mentünk Angliába ahol akkor meg 3 fok vilt mindenképp kellett hosszú nadrág. Én meg az elején hiztam aztán fogytam. Én 12ik héten mar brutális puffadas miatt a normál nadrágot mar nem tudtam be gombolni. Aztán az lement, közben fogytam és jött a nyár. Ősszel mar nagy volt rám a nadrág... Uh vehettem másikat. 42es vilt a farmer, a végén 38ad terhes nadragokat hordtam mégis 10kilot hiztam.
2018. febr. 22. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Az első babámnál egyáltalán nem hordtam terhesgatyát. Minden nadrágom rám jött, csak a cipzárt nem húztam fel, hanem rávettem egy derékmelegítőt (bandázsnak hívják azt hiszem).

Én mondjuk alapból nem szeretem ezeket a terhesgatyákat, annyira kiábrándítóan néznek ki szerintem. :) Úgyhogy amíg lehet, nem veszem fel most sem (ez a 4. babám). Bízom benne hogy a rendes nadrágokban kihúzom tavaszig, aztán lehet szoknyát hordani. :)

2018. febr. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Kisgyermeknevelőként melegítőben dolgozunk egyébként is, szóval nálam nem volt gond a cicanadrág+hosszított felső. Gondolom neked azert elképzelhetetlen, már más a szakmád :) annak szól aki írta
2018. febr. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem a munka miatt, nagyrészt home office-os vagyok, ha meg bemegyek, akkor is lehetnék akár búvárruhában is, senkit nem érdekel :D Csak tőlem egyszerűen távol áll, ahogy pl. a szoknya, egyberuha is, nem én vagyok :) Másokon tök rendben van, de én hülyén érzem magam úgy az utcán.
2018. febr. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Igrn, én írtam..ezért is tettem hozzá, hogx a magáneletben rajtam is van..csak munkában nem lehet..farmert is csak pénteken :D
2018. febr. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!