Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 és fél hetes terhesen...

8 és fél hetes terhesen tegnap be véreztem. Valaki járt már hasonló cipőben Angliában?

Figyelt kérdés

Üdvözlök mindenkit!

Meg próbálok rövid lenni. Tegnap munka közben mikor ki mentem a mosdóba észre vettem hogy be véreztem 5 órán keresztül tartott nem volt sok a mennyisége de nagyon megijedtem. Másnap természetesen kora reggel hívtam az orvost el is mentem de azt mondta hogy nem tudok tenni semmit az ellen ha a baba akar úgyis el megy ha itthon fekszek vagy ha normálisan élem a mindennapjaim dolgozok stb úgyis.

Mivel nem rendelkeznek itt helyben ultrahangos vizsgálattal így jelzett a kórháznak hogy mi történt és majd kapok időpontot hogy meg nézzék a baba meg van e még vagy sem.

Nem tudom hogy mit tehetnék nyilván a várakozás maradt csak mint opció de ez őrjítő. Valakivel történt hasonló? Mik a tapasztalatok? Illetve aki Angliában vállalt gyermeket mi a véleménye a terhesgondozásról? Én még csak 8 hetes vagyok jövő hétre van időpontom a midwife-hoz arra gondoltam ha addig nem lesz meg az ultrahang akkor egy teszt segítségével jövő hét szerdán meg nézzem hogy meg van e még a baba.

Számomra kicsit furcsa hogy itt így mennek a dolgok. Kérem aki tud segítsen! Köszönöm


2018. febr. 23. 14:16
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Surgossegi / ugyelet / accident & emergency.

Igen ide lehet menni , mentem en is 6 hetesen barnazassal.


En voltam a valaszolo aki 10 eve az NHS nel dolgozik, elozo valaszolo, ne aggodj, nagyon jo a terhesgondozas, szules!

2018. febr. 28. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!