Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akiknél bent volt szülésnél...

Akiknél bent volt szülésnél apa és végignézte az egész kitolást, nem változott a sexuális életetek?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy a férfi szívesen bent akar lenni sőt végig is nézni... de ha jön kaki is mondjuk , stb.... nem lett negatív hatassal a sexualis eletre kesobb ??
2018. febr. 27. 13:29
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Koszi mindenkinek !!!

Biztos ő is mindent nézni akar majd , ahogy beszél , hat remélem akkor nálunk is megjobb lesz utana 😊

2018. febr. 27. 15:36
 12/20 anonim ***** válasza:
51%
(Off, de #11 a beöntés nem garancia semmire! A szülés előtti órákban voltam wc-n, kaptam beöntést is, mégis volt mi távozzon a szülőágyon..)
2018. febr. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
63%
Mindent, de mindent látott, nekem sok minden homályos, ő mesélte el. Olyan kicsi volt a szoba, hogy ha akart volna ha nem lát mindent. Amúgy mikor már látszott a kicsi haja az orvos mondta, hogy menjen közelebb. Én nélküle nem tudtam volna végigcsinálni, kiszolgáltatott helyzetben lenni. A kérdésedre a válaszom, nem, nem változott, viszont én sokkal jobban élvezem, mint korábban. Lehet jót tett az az 5 és fél hét. Szerintem aki szeret, még jobban szeret, mint mielőtt szültél.
2018. febr. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Hmm .... Már várom .... 😊 juni 26.ra vagyok kiírva 😊
2018. febr. 28. 06:44
 15/20 anonim ***** válasza:
63%

Mindent látott és igen beöntés ellenére is volt kaki.

Nagyon nagy élményként élte meg.

Semmi nem változott...talán még nagyobb os a kötődés.

2018. febr. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
57%

Én is bent voltam. Nekem nem kellett fixen fejnél lenni, így persze, hogy láttam mindent. Nagyon nagy élmény volt. Szexuális élet a pici miatt változott, kevesebb lett, mivel sajnos a gyerek alig alszik éjjel, így feleségem is fáradt, ráadásul most várjuk a másodikat, amiatt is nehezebb.

Beöntés egyébként nem volt és mégse csinált oda a szülő ágyra.

Jó lenne a másodiknál is bent lenni, de ez a nagyobb gyerektől is függ, lehet neki nagyobb szükség lesz rám, mivel csak 21 hónapos lesz akkor.

2018. márc. 2. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
25%
6 hete szültem. Benn volt a férjem és látott mindent. Én nem kaptam beöntést, még se csináltam oda, csak pisi volt egy kicsit, meg lehánytam a ctg monitort a fájdalomcsillapító gáztól 2 szívás után. A 6 hét után úgy esett nekem mintha 2 éve nem szexelt volna, úgyhogy nem hiszem, hogy undorodna tőlem :-)
2018. márc. 2. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
6 hónapja szültem, párom meg terhesség előtt kijelentette már hogy ő majd szülés(ek)nélkül bent akár lenni mindenképpen. Aztán ahogy a terhesség vége felé érkeztem én egyre jobban féltem mi lesz ha megundorodik tőlem vagy ilyesmi. De azért szerettem volna ha bent van mégis sokkal megnyugtatobb. Szóval úgy beszéltük meg hogy bent lesz végig de majd kitolasnal a fejemhez fog állni hogy azért még se lásson annyit ha én nem szeretném. Hát ugye ott bent a dolgok nem így mennek mint ahogy az ember kint elképzeli, hiába volt a fejemnel, segitett, nyomásmérő engem is össze nyomni ahogy az orvos mondta neki stb, mégis látott mindent. Hiába volt beöntés, egy nagyon pici az erolkodeskor mégis kijott de azt a szülésznő határozott gyors mozdulattal letorolte mintha még sem történt volna. Ezt férjem mesélte el később mikor kérdeztem róla hogy mégis mit és mennyit látott, hát mondta hogy, mindent. És hogy igen durva volt, de nem olyan értelemben durva hogy most megundorodjon tolem, inkább aggódik a masikert meg a babaert és olyan tehetetlennek érezte magát. És szexuális téren semmi nem változott, kb 6 hete alig kibirtuk kivarni, viszont pont 6. Hétre jött meg az első menzeszem is szóval csak 7. Héten tudtunk egymásnak esni :D azóta is rendsheresen van ahogy, az energiának engedi, orál is volt, szóval semmit nem változtatott rajta a dolog :) ő teljes mértékben fel volt lelkileg készülve arra mit fog látni, nézett videókat is előtte róla, lehet ez is hozzatett hogy nem felkészületlenül érte őt ott a látvány.
2018. márc. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 Tubarózsa ***** válasza:

Tavaly szeptemberben szültem. Férjem végig velem volt. Mindent látott. A szexuális életünk nem változott, úgyanugy kíván mint előtte. :)

Nekem nem volt idő beöntésre*, éreztem is hogy jött kaki, de kérdeztem párom is hogy jól éreztem e. Mondta igen.

*ahogy beertem kórházba megvizsgáltak és irány szülőágy, kevesebb mint 30p megvolt baba :)

Szerintem ha apuka magától akar ott lenni nem lesz gond később.. :)

27N

2018. márc. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Szia. Mind a kettszer bent volt. Sokkal jobban tisztel.😊
2018. márc. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!