Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mást is idegesítenek az ilyen...

Mást is idegesítenek az ilyen jellegű megjegyzések? Mit szóltok hozzá?

Figyelt kérdés

3.babámat várom,17 hetes vagyok.Két kislányom van és mindenki azzal jön hogy akkor ez hátha fiú lesz?!Vagy hogy véletlenül lett ugye?Jól meggondoltátok?Viheti az apja nevét legalább ha fiú lesz?Ez aposom szövege,aki mással se foglalkozik csak hogy fiú legyen és a nevét vigye tovább!

34-35 évesek vagyunk nem véletlenül csuszott be a 3.baba és mindegy hogy mi lesz hiszen az első lányom születése után volt egy daganatos terhességem így tényleg az egészség számít mégha ez közhelyként hangzik is.Ja és egyébként mindig is 3 gyerkőcről beszéltünk.

Engem már kiidegelnek ezekkel mi lesz még a végéig?Vagy ha kiderül hogy tényleg fiú?Nem is fogom megmondani senkinek a nemét majd ha csak megszületik!


2009. febr. 26. 10:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%

Elhiszem, hogy idegesít a dolog, de ne foglalkozz vele.

Nekem is 2 lányom van, a kicsi 1 hónapos, a nagy 23 hónapos. Mi is szeretnénk harmadikat.

Már a férjemnek is beszóltak, hogy te csak lányt tudsz!

Mondta ezt egy olyan, akinek nincs is gyereke.

2009. febr. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
74%

Teljesen igazad van!Ilyen belebeszélős köze nincs hozzá embereket elhajtani is kevés!Akár mennyire is rokon!!!!

Ugyan már ne ő döntse el,hogy ki mikor és miért szül gyereket,na meg hogy fiú-fiú és fiú KELL!!!Én most tudtam meg,hogy a férjem nem is örült volna annyira ha lányunk lett volna-mondtam is neki,hogy elég bunkó vagy drága!

Nekem abból van elegem,hogy épp hogy csak 4 hónapos a fiam és mindenki etetni akarja!

Szóval vagy nagy türelem,vagy finoman közöld apósoddal,hogy téged aztán se érdekel,hogy viszik e tovább a nevet(már a lány is viheti a nevét a házasságba),vagy se...meg ha ennyire fiút akar,akkor a lányokat ne is szeretgesse....kicsit brutál,de lehet ez kell neki.És szerintem se mondd el nekik,hogy mi lesz.Kellemes napokat!

2009. febr. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem csak az első babám lesz, de a családban szinte mindenki kisfiút várt. Természetesen egy kislány van a pocakomban. Amikor a 4D- s ultrahangon megtudtuk, akkor felhivtuk a családot, az anyosom az visszahivott egy picivel később, hogy biztos hogy kislány? Még napokig hallgattam, hogy az még nembiztos, ebből lehet kisfiú is.... Most meg azzal van elfoglalva,hogy nem sokat nőtt a pocakom és, hogy tuti hogy kicsi lesz a baba. Most ez megy :) A hét elején voltam 32.hetes (aznap töltöttem be) UH-n 1830 gramm volt, erre anyosom csak annyit reagált, hogy azért még talán 1 kilot felszed ez a gyerek... próbálom nem felvenni és elengedni ezeket a dolgokat, de nem egyszerű, a hormonok sokszor győznek felettem :)


Érdekes, mert apukám is nagyon kisfiút várt (már amikor mi születtünk is a tesómmal) és amikor megtudta h kislány, akkor csak annyit mondott, hogy jobb is, mert ő is belátta azóta, hogy sokkal jobban járt hogy lányok lettünk, és örüljek neki énis..

Ennyit erről :)


Nem egyszerű, és tudom, hogy hiába mondják, hogy ne foglalkozz vele, terhesen ezt nem lehet. Mégha nagyon akarod sem.


kitartást:

32 hetes kismama

2009. febr. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
75%

szia, engem is idegesítenek,

mi most szeretnénk 2. babát, és 3-at szeretnék összesen, anyukám már most mondja, jól meg gondoltátok, meg ilyenek, ha tudná hogy 3-at szeretnék...már így is kérdezte hétvégén, hogy azért még ugye nem vagyok terhes, hát pedig nem mondtam neki hogy mennyire szeretném ha már az lennék, amúgy most 16 és fél hós a kisfiam, férjem családja szerint úgymond nem vagyunk normálisak ha mégegyet-kettőt akarunk, ez van, és remélem minél hamarabb jön a babó

2009. febr. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
67%
jah még annyit ( 10:46-os vok) , hogy a páromnak van egy lánya már, és amikor kijelentettem, hogy én még egy gyerkőcöt szeretnék, akkor az volt a válasz (anyos) hogy minek mégegy, hiszen nekünk már van 1. arra a válaszom az volt, hogy nekem nincs, az más hogy a párom előző házasságából van egy gyerek, de az akkor sem jelenti azt hogy nekem le kellene mondanom arról, hogy 2 gyermekem legyen....
2009. febr. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
66%

10-49-es vagyok,

férjem 3-an vannak fiútestvérek, mikor az apósommal közöltük, hogy az első babánk kisfiú lesz, beszólt hogy ő tudta még előtte, persze naná ő a nagyokos és megmondta a férjem is csak fiút tud, hát majd meglátjuk, nekem mindegy csak ne okoskodjon és egészségesek legyenek

2009. febr. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
74%
Erre csak annyit, hogy amikor a lányom megszületett az én nagyapám akkor már 82 évesen megkérdezte hogy miért nam gyerek lett.(gyerek = kisfiú).Mondhatom rohadt jól esett.Az idős szomszéd bácsi még terhesen megkérdezte(idézem) "fiú lesz vagy mi?"Hát mondtam hogy mi (mi = kislány). Én akkor fogadtam meg hogy nem foglalkozok senkivel.Ezt ajánlom neked is.
2009. febr. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Én az elsőt várom. Most töltjük a 18.hetet.

A megjegyzéseket próbáld meg elengedni a füled mellett, és örülj együtt azokkal, akik veletek örülnek!


Egyébként mi négyet is tervezünk. Én is 4-tesósan nőttem fel. És szerintem ez a lehető legjobb dolog volt! Voltak is, akik irigyeltek érte!

(A férjem még ötödiket is szeretne, de azért majd erre még visszatérünk a negyedik után.) :)


Örömteli babavárást!

egy 18 hetes kismami

2009. febr. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors reagálásokat.Látom a probléma nem egyedül álló kinek így kinek ugy de van hasonló.

A második válaszolónak:Valójában nem ragaszkodik ugy a lányokhoz mint a sogoroméknál a fiúhoz.Mert amikor ő megszületett akkor olyan megjegyzést tett hogy végre van gyerek is a családba.A lányaim sem ragaszkodnak hozzájuk és nem is szeretnek ott lenni.Még nelkülünk nem is voltak náluk csak ugy egyedül.

2009. febr. 26. 11:00
 10/12 anonim ***** válasza:

Nekem nem szülő, hanem gyerek szempontjából van ilyen sztorim! Van egy nővérem, és egy iker hugom...nos, gondolhatjátok,h mit szóltak a családban 3 lányhoz!! :( Apunk is mindig fiút akart, most várandós vagyok egy aranyos fiúval...a sors iróniája,h már nem élhette meg!

17 hetes km

2009. febr. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!