Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Titeket nem idegesítenek a...

Titeket nem idegesítenek a hasi szúrkálások, mensis érzés?

Figyelt kérdés
13+3 hetes vagyok, és olyan messze van a következő UH. Szinte minden nap érzek enyhe mensis érzést, hasi szúrkálásokat, nyilallásokat. Olyan idegesítő, folyton arra gondolok, hogy minden ok legyen a babával. Más is van ezzel így?
2010. nov. 12. 10:08
 1/2 anonim ***** válasza:

igen!

bár nekem már közelebb van az uh,16 hetes terhes vagyok,de én is aggódom,vagyis inkább úgy fogalmaznék,hogy akkor lennék nyugodt,hogyha a nap minden percében láthatnám:D

De ilyet sajna nem lehet,így marad az,hogy láttuk a 12 hetesen milyen virgoncan kapálózott.

2010. nov. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Engem soha nem idegesít(ett), hisz ezek a jelek utalnak arra, hogy növekszik a méh és persze a kis családtag is.


23 hetes km.

2010. nov. 12. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!