Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen miért undorodom egy...

Terhesen miért undorodom egy csomó ételtől?

Figyelt kérdés

Pizza,Hamburger,

Csirkemell minden formában.

Kifejezetten undorodom a szezámmagos zsömlétől.

Sőt ha jobban belegondolok igazából már szinte csak a camambertet gyümölcslevet néha csokit ennék.

Ezenkívül rettenetesen kívánok valamit ami olyan finom de közbe minden undort csinál....

Egész nap ilyen mindjártbehányok érzésem van.Éhes vagyok akkor savam lesz amitől mégjobban hányni akarok.

Igazából undorodom az ételektől.

Kifejezetten ha pl csirkemellre gondolok és hányok...az a durva hogy ezek konkrétan a kedvenc kajáim voltak most mindentől hányok miközben folyton ennék csak nemtudom mit.

És olyan undorral tudok kajákra gondolni hogy konkrétan egy hamburgerhústól csak ha rágondolok hogy olajos csöpögős vagy ma etten tortillába csirkemellett de leraktam mert hányingerem lett sőt kifejezetten undorom.


2018. márc. 5. 19:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez már csak ilyen. Sokan számolnak be ilyenekről. A hormonoktól van ez az undor szerintem. Én úgy tudom hogy terhesen camambert sajtot nem lehet enni. Én is imádom, de mióta olvastam róla kerülöm.
2018. márc. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tudtommal a szervezet azt kívánja,mire a gyereknek szüksége van,amiben a szervezet hiányt szenved. Ezért van az,hogy bizonyos ételeket jobban kívánsz,míg másokat kevédbé. De lehet,hogy tévedek.
2018. márc. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A hormonok


Camamberttel vigyázz...elvileg nem is szabadna enni.. ( 1-1 szelet nalam is lecsúszott)


Listerosys veszélye miatt friss lágy sajtokat, leginkább a penészeseket nem szabad, mint a camambert, brie..stb

2018. márc. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mintha csak en irtam volna :D

Mondjuk en multkor sirtam a rantott csirkecombert aztan mire odaig jutottam,hogy megeszem kifordult a falat a szambol :D eleinte meg a csokira ha raneztem hanynom kellett :D valoszinu,ahogy az elozo hozzaszolok is mondjak a szervezet tudja jol mi kell es mi nem :)

2018. márc. 7. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Niki8081 válasza:
Én a téliszalámitól és a kávétól is undorodtam, pedig mindkettő nagy kedvencem. A krumplifőzeléket viszont naponta megettem volna, mindig azt kívántam. Lehet ez is közrejátszik abban, hogy a fiamnak nagy kedvence lett a krumplifőzelék. Reggelire, ebédre és vacsorára is megenné.
2018. márc. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!