Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi számít egészségügyi szempon...

Mi számít egészségügyi szempontból nem megfelelő munkakörnek?

Figyelt kérdés
Bölcsődében dolgozom, most leszek 12 hetes terhes és megyek a nőgyógyászomhoz. Én szívesebben lennék otthon, de nem tudom, hogy indokolja e a munkám, hogy kiírjon az orvos. 13 gyerek van a csoportomban,egész nap emelgetjük a gyerekeket, pelenkázunk folyamatosan, sajnos a főnökünk csak a már nagyon beteg gyerekeket parancsolja haza, most is hasmenéses járvány van nálunk, idegileg is megterhelő így egész nap. Imádom a munkám, de most a kisbaba a legfontosabb. Előre is köszönöm a válaszokat.
2018. márc. 6. 14:05
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
35%

Ha veszélyesnek számítana, SENKI nem táppénzre menne kisgyereknevelőként, hanem távolléti díjat kapna.

Állami szférában nem kekeckedik az üzemorvos, ha valóban indokolt.

De mivel nem az, marad a táppénzcsalás... :)

2018. márc. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Írtad hogy minden evnen végigsöpör a bárány-és rózsahimlő na akkor ezek szerint már biztos elkaptad valamelyik évben, így már nem veszélyes rád. Egy takonykórt meg elkaphatsz a buszon is. Nem nem veszélyes munkakör de ha neked elég a táppénz akkor mint a pénzre.
2018. márc. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Rózsahimlő nem hinném, hogy bárhol is végigsöpörne, mivel már a most 26 éves fiam babakorában is kötelező védőoltások között van...
2018. márc. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
*volt
2018. márc. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
A vírusos megbetegedést akkor tudod kikerülni ha 1 nem mész sehova, 2 paroddal se erintkezel vagy o se megy sehova emberek köze. 1 evesenmel december óta nem mentem ki január végéig kb , emberek köze mert én is terhes vagyok és rosszul voltam de nem akartam h elkapjon valamit. Hat apa hazahozta és mivel a nagyszulokkel lakunk jelenleg akik szinten el jarkaltak ok is beleestem. Kikerülhetetlen volt h mi is elkapjuk. Ezt nem tudod tpel kikerülni. A himlos mar nem tudod elkapni mert mint írtak ha fogékony lennel mar elkaptad volna. De nézd át a kiskönyved vagy orvosi papírjaidat. Amúgy ha tp-re mész majd nézd át ennek is a vonzatat, mert a pénzügyi részével is érdemes tisztában lenni. Amúgy, én ügyfélszolgálaton dolgoztam 34ik hétig. Na ott is mindenki minden nyavajaval bejött. Dokim mar előtte javasolta a tp-t ha úgy erzem, de mivel semmi gond nem volt így engedett is dolgozni. Semmi gond nem volt nálunk. Néhány betegséget persze elkaptam de azt valószínűleg amúgy is elkaptam volna.
2018. márc. 7. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!