Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhesség utolsó egy-két...

A terhesség utolsó egy-két hónapjában ha minden héten menni kell dokihoz, minden egyes alkalommal kell ilyenkor fizetni ha magánorvosom van?

Figyelt kérdés
2008. okt. 28. 13:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, legalábbis nekem kellett a 36. héttől hetente menni és fizetni. A dokim minden alkalommal megnézte a méhszájat és nst-t is ott csinált, de kevesebbet kért, mint amikor uh-t is csinált. Én azt mondom megéri, hogy nem kell a kórházba fél napokat várni az nst-re.
2008. okt. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem is magánorvosom van.

Hetente kell bejárnom a kórházba NST-re, és ott csinál UH-t is. Pont ma nézte meg a méhszájat, s nem kell menjek a magánrendelésre. Mindent megcsinált a Klinikán.

Üdv: 39 hetes pocis

2008. okt. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, kell minden alkalommal fizetni ha a magánrendelésére mész. Ha a kórházba mész be hozzá NST-re mondjuk akkor nem tudom. Én NST-re is a magánjába járok mert nem kell egész nap sorba állnom, nekem ennyit megér a dolog.
2008. okt. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Engem az orvosom a kórházba hívott NST-re, meg ultrahangra, meg kenetvételre a 36. héttől. Én úgy gondolom, hogy a kórházban nem fogok neki fizetni. Sógornőm is ugyanehhez az orvoshoz jár, ő három héttel előbbre tart mint én, úgy hogy túl van már NST-n, meg a többin, és ő sem fizetett neki, és nem volt gond. Persze ha mindezeket a vizsgálatokat magánrendelésen végzik, más a helyzet. 35 hetes pocakos
2008. okt. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!