Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon félek a hízástól, ki...

Nagyon félek a hízástól, ki mennyit hízott terhessége alatt? Van aki nem tudta leadni?

Figyelt kérdés

Szóval én most olyan 60 kg vagyok, 9 hetes terhes.

Pár éve még 55 körül voltam, és sajnos azt sem tudtam már visszaszerezni az utóbbi években :( Nem volt egyszerűen semmi akaraterőm fogyózni, párommal jókat eszünk, pihenünk.

Nagyon félek, hogy terhesség alatt sokat fogok felszedni, és utána nem fogom tudni leadni. Sok ismerősöm van, régi barátnők, hogy látom, szülés után annyira meghíztak... és le sem adják...

Félek, terhesség után se lesz akaraterőm leadni :(

Igaz, sosem voltam 64 kg-nál több. Meg nem vagyon annyira hízékony fajta. De az alakommal mindig problémám volt, testképzavarom van.

Most ez a terhességgel járó változás, úgy érzem nagyon meg fog viselni :(


2018. márc. 8. 12:16
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

63kiloval kezdtem az elsot.98 al mentem szulni(oke,vizesedtem a vegen,durvan..6 het alatt 20 kilot hiztam.)

Kb fel evvel a szules utan mar felesleg nelkul voltam.

A masodikkal 65 kiloval indultam 73 al mentem szulni.o sokaig szopizott de nala is eleg hamar visszanyertem a versenysulyom.

A 3.al szinten 65 rol indultam,82 voltam a szules napjan.nala hamar,kb 3 honap alatt lement.

Jelenleg is tartom a 65,66 kilot.175 magas vagyok melle.

Es annyit zabalok mint egy madar....nevu lo 😂

Parom szokta is mondani,hogy nekem egy emeszto godor van a gyomrom helyen😂

Nem sportolok,nem dietazom.csoki es sutimanias vagyok.este filnezeshez lelkifuri nelkul betomok 1-2 zacsi chipset.

Ezt csak irom,mert irtad,hogy szeretsz jokat enni. ;)

2018. márc. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
48 lettem terhes 62 mentem szülni és kb 10-11 hónapos lehetett a fiam amikor ismét 48 lettem.igaz nem eszek valami sokat de nem is figyelek arra h most Nehogy hizzak :)
2018. márc. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Ne aggódj lesz akaraterőd! Van az a pont amikor úgy èrzed na itt a vége és belevágsz! Nekem sikerült. Neked is fog :)
2018. ápr. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Én mindkét terhességemnél odafigyeltem hogy mennyit eszem(és hogy mikor,pl.:délután már nem fogyasztottam szénhidrátot, csak zöldség,gyümölcs, esetleg halat).49 kg-val lettem terhes,62 kg mikor szülni mentem.Szülés után 2-3 héttel ismét 49 kg voltam.Fontos hogy ne habzsolj!Ha terhesség alatt nem hízol el, akkor nem kell majd baba mellett a diétával küszködj!Hidd el, megéri!
2018. aug. 1. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
30.heten vagyok most es 10 kilo jött fel eddig 😫
2018. aug. 1. 07:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!