Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek mennyire igaz az...

Szerintetek mennyire igaz az hogy ha a kismamáknak sokszor van hányingerük, rosszul vannak, akkor inkább lányuk születik, ha meg semmi ilyesmi, akkor fiú?

Figyelt kérdés
2018. márc. 10. 06:17
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Inkább a hormonszint mennyiségéhez van köze...

20.hetig rosszul voltam fiam lett. Környezetemben kevesen voltak rosszul, plane, ilyen hosszú ideig és születtek fiúk és lányok is.

2018. márc. 10. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt semmi bajom. (Lányka) :)
2018. márc. 10. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Elsővel semmi gondom nem volt, a másodikkal hánytam. Mind a kettő kislány. A nagyobb nyugodt gyerek, a kicsi mocorgósabb, akaratosabb.
2018. márc. 10. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Semennyire.

Első gyerek - reggel hányással indult a 12. hétig, napközben semmi tünet, a 12. héttől már reggel se volt semmi.

Második gyerek - 0-24 rosszullétek, hányinger, fejfájás, álmosság, gyomorsav, hátfájás végig.

Mindketten fiúk. :)

2018. márc. 10. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Baràtnőm első babàja fiú kb a 20. hétig napi szinten hànyt, nem tudott szinte létezni sem olyan rosszul volt egész nap. Màsodik babàja làny vele màr "csak" hànyingere volt, de semmi komoly.


Én az elsőt vàrom. Szintén kb a 20. hétig rosszul voltam. Egy egyszerű fogmosàs is hànyàsba torkollott. Mosdóba négykézlàb mentem ki mert felàlltam és összerogytam. Csak feküdni voltam képes. Kislànyt vàrok.

2018. márc. 10. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Semennyire.

Jo lenne, ha ez a butasag vegre kikopna a koztudatbol.

2018. márc. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Semennyire.

Mindkét nemből van 1, egyikkel sem voltam rosszul

2018. márc. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Csatlakozom a többiekhez, semennyire. Lányom van, soha nem voltam rosszul egy másodpercre sem. A hasamban is rengeteget mozgott és most is nagyon aktív. Viszont még régebben olvastam valahol, hogy ha valaki nem érez hányingert, nagyobb az esélye, hogy sérült lesz a gyereke.
2018. márc. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Soha nem émelyegtem, nem hánytam, az arcbőröm is szép ( azt mondták, hogy meg kellett volna csúnyulnia) mégis lány lesz..


Úgyh szerintem baromság

2018. márc. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Szerintem is hormonszinttel függ össze. A lányomnàl alig lehetett kimutatni a terhességet. 32 hétig hánytam.

A mostaninal 6h en 30000 fölött volt a hcg. Egyszer sem hánytam.

2018. márc. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!