Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Igaz, hogy a kismamáknak/kisgy...

Igaz, hogy a kismamáknak/kisgyerekes anyáknak féláron van a jogositvány megszerzése?

Figyelt kérdés

Az egyik szomszéd esküdözött rá, de én nem találtam róla semmilyen infót.

Ti hallottatok ilyenről?



2017. szept. 3. 12:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenről én sem hallottam még... Azt talán el tudom képzelni, hogy van olyan autósiskola, ami valami hasonló akciót valamikor, valahol hirdetett, de szerintem országszinten ez nem igaz. (Nem gugliztam rá, lehet tévedek.)
2017. szept. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
nincs. Mire föl lenne félárú? Olyanról hallottam hogy terheseknek, kisgyerekeseknek egy-egy tanfolyam árából adnak 10% kedvezményt, lehet jogsinál is van ilyen.
2017. szept. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
nincs ilyen
2017. szept. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs. Engem azzal sz.pattak, h kismama berlet van. :) az sincs, legalabbis itt biztos nincs.
2017. szept. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
72%
Nincs ilyen. Egyes autósiskolák akciózhatnak esetleg hasonlókkal, de alapvetően nincs ilyen, hogy fél áron lenne nekik a jogosítvány.
2017. szept. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
48%

A legutolsó választ, a fölöttem lévőt módosítanám.

Tehát ezt:

"Nincs ilyen. Egyes autósiskolák akciózhatnak esetleg hasonlókkal, de alapvetően nincs ilyen, hogy fél áron lenne nekik a jogosítvány."

Erre:

Létezhet ilyen. Egyes autósiskolák akciózhatnak esetleg hasonlókkal, de alapvetően nincs ilyen, hogy fél áron lenne nekik a jogosítvány.

Szerintem így ez pontosabb lenne: )

2017. szept. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 6-os! A kérdező kérdése az volt hogy igaz-e, hogy a kismamáknak-kisgyermekes anyukáknak féláron van a jogosítványt. Erre írtam, hogy ilyen nincs. De! Egyes autósiskolák akciózhatnak ilyenekkel, de alapvetően a fő kérdésére a válasz, hogy ilyen nincs.

Úgyhogy a válaszomat továbbra sem kívánom módosítani és megkérlek rá, hogy te se tedd! Mert semmi köze ahhoz, ami a kérdés volt! Köszönöm!

2017. szept. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

6 hónapos volt a lányom 2 évvel ezelőtt, amikor elkezdtem a tanfolyamot. Hát nem volt semmi kedvezményem. Olyan tényleg lehet, hogy egy-egy iskola ad valami kedvezményt különböző dolgokra, akár állandóan vagy akció szerűen. Pl. a húgom másik iskolában kapott diákkedvezményt a kresztanfolyam árából, ő is akkor kezdte, amikor én.

(Egyik előző válaszolónak: a kismamabérlet az szerintem csak Budapesten van.)

2017. szept. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hat nem tudom Pesten mi van. Szegedi vagyok es itt olyan van h a gyerek 2 eves koratol jar kismama bérlet.

Es kismama berletnek hivjak :) csak tudnám ki akkor a kismama.. Na mindegy. Asszem 40%os a kedvezmény ugy. (biztos van akinek ez is nagy segítség, de remelem addigra mar raferek a keromra vagy a kocsinkba, viszont amikor tenyleg kismama vtam nem mehettem bringával sem meg kocsival sem bírtam..)


A jogsi sztem esélytelen h alapbol barna, de leeht h akció kereteben van olyan.

2017. szept. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!