Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma voltam együtt a barátommal...

Ma voltam együtt a barátommal gumi nélkül mensi előtt 2 nappal. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem hogy menstruáció előtt 2 nappal teherbe tudok e esni. Ma voltam együtt a barátommal gumi nélkül és belém folyt. Azt mondta nem sok folyt belém.

Kíváncsi lennék rá hogy sikerült e teherbe esnem. Én szeretném meg a barátom is csak nem tudjuk sikerült e.

De szerintem minimális az esélye. Nem tudom.


2018. márc. 10. 16:36
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
88%
Nekem úgy sikerült az első, hogy bármelyik pillanatban megjöhetett volna.. biztonság kedvéért vettem be esemény utánit, mégis pozitív lett a tesztem 3 hét múlva
2018. márc. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%

Van rá esély,persze.Van,akinek mensi alatt jött össze a baba,de nem sok.

Peteérés az ritkán van pont vérzés előtt pár nappal,de mivel nem vagyunk robotok,bármi megeshet.

2 hét múlva tudsz tesztelni.

Mi az,hogy nem sok folyt beléd?Ebből a kérdésből abszolút az jött le,hogy ti aztán mindent akartok,csak gyereket nem..

Csesztetek védekezni és most be vagytok szarva..

Be is lehettek!

2018. márc. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
Mikor voltatok együtt a pároddal? Mikor próbálkoztatok?
2018. márc. 10. 16:44
 4/32 anonim ***** válasza:
27%

"biztonság kedvéért vettem be esemény utánit, mégis pozitív lett a tesztem 3 hét múlva"

Ja persze...hihető sztori. -_-

"Apu" lehet hogy bekajálta ezt, de nem fogsz mindenkit átverni.

2018. márc. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom. Remélem nem jön meg 2 nap múlva a mensi.
2018. márc. 10. 16:51
 6/32 anonim ***** válasza:
84%

#4

Az esemény utáni tabletta nem ad minden esetben 100%-os védelmet.

2018. márc. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
Az esemény utánit akkor kell bevenni ha nem akarunk babát? Mert ezt sokszor sok helyen olvastam. De még sose szedtem
2018. márc. 10. 16:56
 8/32 anonim ***** válasza:
100%

Most trollkodsz,kérdező?

Ha felelőtlenek voltatok és nem védekeztetek,akkor azonnal menjél el tablettát felíratni.Minél hamarabb beveszed,annál nagyobb esély van rá,hogy hatni fog.

Ne játszd itt a hülyét.

2018. márc. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
64%

Esemény utánit be ne vedd ha babát akarsz! Az azért van, hogy ne tudjon beágyazódni.

Az hogy kevés folyt belé, nem azt jelenti, hogy nem akar, ezt a párom is szokta mondani, arra érti, hogy nem mindig ugyanannyi jön belőle, van hogy kevesebb...

Szerintem kevés rá az esély egyébként mensi előtt pár nappal, de majd köv hónapban próbálkoztok előbb :)

2018. márc. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
Hát köszönet a válaszokért. Majd meg írom hogy hétfőn meg jött e. Remélem nem. Szeretném ha terhes lennék.
2018. márc. 10. 17:04
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!