Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma voltam együtt a barátommal...

Ma voltam együtt a barátommal gumi nélkül mensi előtt 2 nappal. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem hogy menstruáció előtt 2 nappal teherbe tudok e esni. Ma voltam együtt a barátommal gumi nélkül és belém folyt. Azt mondta nem sok folyt belém.

Kíváncsi lennék rá hogy sikerült e teherbe esnem. Én szeretném meg a barátom is csak nem tudjuk sikerült e.

De szerintem minimális az esélye. Nem tudom.


2018. márc. 10. 16:36
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
83%

#4 olvass el egy escapelle betegtájékoztatót (bátran, neten is elérhető) és utána okoskodj!

30 óra múlva vettem be

2018. márc. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
87%

" Hát köszönet a válaszokért. Majd meg írom hogy hétfőn meg jött e. Remélem nem. Szeretném ha terhes lennék. "


Ne szaprodj, konyorgom !!

2018. márc. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
88%

A válaszaid alapján őszintén remélem,hogy nem vagy terhes.

Hány éves vagy? mert mint egy tini úgy írsz...

2018. márc. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:
19
2018. márc. 10. 18:00
 15/32 anonim ***** válasza:
91%

Nem akar gyereket a kérdező,csak nem merte kiírni,hogy ostoba 19 éves kis hülyeként engedte,hogy beleélvezzen a hatalmas IQ-jú barátja.És most azt akarta kipuhatolni,hogy mennyi esély van a terhességre.


Szóval,írasd fel a gyógyszert minél előbb,mert neked még tényleg nem kellene szaporodnod.

2018. márc. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
90%

Tudod kérdező ott árultad el magad, hogy írtad, hogy 2 nappal vagy a menzeszed előtt, amikor is szerinted minimális az esélye. Ez úgy tűnik, mintha nyugtatni akarnád magad is, hogy remélhetőleg pont emiatt nem lettél terhes. De elárulom, hogy simán lehetsz. De a legnagyobb bukta ott volt, hogy azt írtad, hogy beléd folyt a barátod, de aki ugyanakkor azt is mondta, hogy nem sok ment beléd. Ha annyira gyereket akarnátok, akkor pont az lenne a lényeg, hogy mind belemenjen, nem?

Szóval marha gyorsan írass fel esemény utáni tablettát!

2018. márc. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
90%

Az utolso 2 valaszolo irta le a tutit😜


Minek hazudozni???

2018. márc. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
90%
Reméled, hogy terhes leszel? Nekem nagyon nem úgy tűnik, hogy terveznétek ezt a babát. Esemény utáni.
2018. márc. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:
Majd kiderül hogy mi lesz
2018. márc. 10. 18:58
 20/32 anonim ***** válasza:
62%

Ha íratsz tablettát,akkor elég nagy esély lesz rá,hogy nem lesz baba.

Imádkozással viszont nem mész semmire.

Ha az ágyban felnőttest tudsz játszani,akkor most is legyél felnőtt és menj el orvoshoz szépen.

2018. márc. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!