Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon benyilall a pocakom a...

Nagyon benyilall a pocakom a jobb oldalon ha fel akarok kelni, vagy sokszor az is elég ha megmozdulok. A járás is fáj, szúró érzést érzek a jobb oldalamon, általában délutántol, és pár napja tart. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Nagyon aggódom hogy mitöl van.Sokat pihenek,nem eröltetem magam,tisztára kivagyok már...úgy mozgok mint egy 100éves!A lábamat alig bírom felemelni,mikor nadrágot veszek fel.A babó rendesen mozog,aktív.És még csak 22 hetes vagyok,gondolom nincs akkora súlya a picurnak hogy valami ideget így elnyom!?Olyan érzés mintha egy ideg becsípődött volna.Másnak is volt ilyen?
2008. okt. 28. 16:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Sajna az okát nem tudom, de nekem is ez van, csak nekem a bal oldalon. Baba mozog, minden ok. Szóval sztem nálatok is minden rendben.

37 hetes kismama

2008. okt. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én 31 hetes vagyok, de én is így járok ezzel, mint te.

Nehezen mozgok, fáj alul, stb.

Nyugi, nincsen baj!

2008. okt. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia,

én ugyan már 39 hetes terhes vagyok, de szinte végig ez volt velem is!

Véleményem szerint, nem is a baba súlya okozza, hanem az ahogyan nő és növeszti magának a méhet, csípőt szélesít ... Én ennek tudtam be a dolgot, mert megfelelő választ nem kaptam a kérdésemre. (Védőnő, orvos)

Nyugi, minden rendben lesz!

Sok sikert.

2008. okt. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!