Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megint vetélni fogok?

Megint vetélni fogok?

Figyelt kérdés
Kb 10hetes terhes lehetek, tavaly volt egy spontán vetélésem, 7 hetesen. Nagyon bevéreztem és spontán távozott. Most, együtt voltunk a férjemmel és nagyon picit vérzek, csak annyi volt hogy a WC papír lett olyan. Nem görcsölök, csak olyan furán fáj a bal oldalam. Nagyon félek!!! Április 4.-én kell mennem 12 hetes ultrahangra, addig hogy bírjam ki? Nincs fogadott orvosom, és ha most a nőgyógyászhoz kérnék időpontot az is legalább 2 hét lenne. Az biztos hogy a házas élet tabu lesz nálunk. De nagyon félek. Amúgy már el is múlt a vérzés. Sürgősségire most nem tudok menni mert egyedül vagyok itthon a kicsivel. Mit csináljak most hirtelen? Baj lesz megint? :((((

2018. márc. 16. 18:41
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
33%

Valahogy eleg sok kismama irja ki hogy beverzik szex utan!!

Na pont ezert inkabb kerulom az elso 12 hetben a szexet!

Vagy sadomazot jatszotok vagy mi?Nem lehet gyengeden szexelni?

2018. márc. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
Nem volt benne semmi extra, 2 gyerekem van eddig nem volt ilyen probléma, és az orvostól se hallottam. Az biztos hogy én teljesen kizárom egy darabig a szexet, nem kockázatok
2018. márc. 16. 19:14
 13/26 anonim ***** válasza:
40%
És azt mondom, hogy aki ilyen életképtelen, az vessen magára, most erre mit mondjunk. Képzeld , nekem is két és fél évesem van, és a múltkor volt egy kisebb háztartási balesetem, átmentem a szomszédhoz megkértem hogy vigyen be minket, elvolt a gyerek a babakocsiban, míg én 3 órát t vártam az ügyeleten.
2018. márc. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Muszáj neked még jobban idegesíteni? Nem vagyok olyan jó viszonyba a szomszéddal, most a kicsit cipeljem az éjszaka közepén? Vonatozzak? Kb reggelre haza érnénk
2018. márc. 16. 19:22
 15/26 anonim ***** válasza:
60%
És akkor mi most innen mit csináljunk?
2018. márc. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
54%
Akkor mit vársz? Mondjuk azt itt a net másik oldalán,hogy ez teljesen normális,minden rendben van? Ha van már 2 gyereked,tisztában kell lenned azzal,mi normális és mi nem terhesség alatt. Ha akarod ezt a gyereket,old meg,hogy lásson orvos. Ha nem,akkor várd ki a végét. Vagy elvetélsz,vagy nem. 50-50% az esélye.
2018. márc. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
Csak annyit vártam volna, hogy valaki át élt már ilyen kissebb vérzést, és meg tud nyugtatni hogy nincs nagy baj. Mivel vetéltem már tudom milyen vérzéssel jár, ilyennel még nem találkoztam
2018. márc. 16. 19:41
 18/26 anonim ***** válasza:

A legjobbakat!!!

Vetélés után mind 2 terhességemet gyógyszerrel kezdtem,de az egyiknél vérzés lett és emelt adaggal még 1,5 hétig véreztem,barnáztam,de szerencsére baj nem volt (vérzés okát nem tudták megmondani) A másodiknál csak egy egyszeri kisebb vérzés volt, mint mindig akkor is egyből kórház,de nem látták a vérzés okát és már vérzés se igazán volt, emelt gyógyszerrel haza jöhettem.

Drukk neked!!!!!

2018. márc. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Terhesség alatt semmilyen vérzés nem normális.
2018. márc. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
18-asnak köszönöm. Nekem fura volt az hogy a doki nekem semmilyen gyógyszert nem adott. Holnap megyünk az ügyeletre a párommal, remélem nincs baja a babának
2018. márc. 16. 20:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!