Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lenne egy intim kérdésem....

Lenne egy intim kérdésem. Amióta terhes vagyok nagyon sokat kívánom konkrétan az önkielégítést. Szabad?

Figyelt kérdés
Olyat már hallottam, hogy ilyenkor megnő a szexuális vágy.. de nálam az van hogy az önkielégítést kívánom még elég gyakran... Ártok vele a babának? Ez normális, mással is volt már ilyen terhesség alatt? Nem csinálok vele bajt ha tiszta kézzel csinálom, és nem nyúlok fel vagy hogy mondjam, inkább csak csikló izgatást csinálok.
2018. márc. 17. 13:33
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
Én is sokat csináltam, nagyon kívántam. A férjemmel nem sűrűn tudtunk együtt lenni, mert fájt, érzékeny volt, ha behatolt. Nem ártasz a babának vele, nyugodtan csináld.
2018. márc. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%
Ha az orvos nem tiltott az orgazmustól., és nem írtad hogy így lenne akkor nyugodtan, csak jót teszel a babával is ő is kap az endorfin hormonból ami ilyenkor felszabadul.
2018. márc. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%
Semmi bajotok nem lesz! Masztizz!
2018. márc. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
60%
Mi a bánat baja lenne tőle?
2018. márc. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
87%
Én is rengeteget masztiztam. Nyugodtan
2018. márc. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
95%
Én is így voltam.Semmi baj nem lesz ha az orvos nem tiltott el a szextől.
2018. márc. 18. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!