Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tudnátok nekem a Jászberényi...

Tudnátok nekem a Jászberényi Szent Erzsébet Kórház szülészeti osztályáról véleményt mondani?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egy ott dolgozó nagyon kedves orvoshoz járok magánrendelesre, de kb. 80 km-re lakom a kórháztól és kíváncsi volnék, hogy megéri-e elmenni oda szülni, és vállalni a távolságot, vagy inkább válasszak helyben. Eléggé ragaszkodnék a dokihoz de természetesen a baba a legfontosabb és a lehető legnagyobb biztonságban szeretném a világra hozni. Előre is köszönöm a válaszokat!
2018. márc. 17. 16:50
1 2
 11/11 anonim válasza:

Én itt szültem fél éve. Szerintem minden teljesen rendben. Egy negatívum: látogatók nem jöhetnek be, ablakok keresztül mutatják a babákat.

Azt pedig, hogy ragaszkodtál a főorvoshoz egy picit sem csodálom! Nekem is ő volt az orvosom. Nagyon kedvelem, teljes mértékben bízom benne! Nincs nála jobb, ennyi! :)

2019. aug. 10. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!