Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vélemények az I. sz. Szülészet...

Ketteske kérdése:

Vélemények az I. sz. Szülészeti és nőgyógyászati klinikáról? A magándokim, akivel teljes mértékben meg vagyok elégedve oda tartozik, de ha nem jók a vélemények a kórházról, akkor kénytelen leszek váltani.

Figyelt kérdés
Ragaszkodom ugyanis a bababarát ellátáshoz, apás szüléshez, többféle vajúdási lehetőséghez stb.
2008. okt. 28. 18:38
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Oda járok, nekem is magán dokim van aki ott dolgozik. A klinia híres a szakmai szinvonalárol, kiváló orvosok, minden téren szaktekintélyek. Van újszülött intenzív is, ami a baba biztonsága szempontjából nagyon fontos. Szóval biztonságban érezheted magad. Még nem szültem, de a szülőszobán nincsenek alternatívák, inkább hagyományos, de biztonságos. Bababarát ellátáson a babával egy szobában lakás érthető. 4 ágyas szobák, de van fizetős 1 ágyas is. Az apa, vagy egy "segítő" bent lehet a szülésnél.

A klinikán (valószínű a jó szakmaiság miatt) nagyüzem van. A vizsgálatokra rengeteget kell várakozni, de korrektek, mert az ultrahangon pl. ki is írták, hogy az előjegyzett időpont azt jelenti, hogy kb. egy órán belül be is juthatsz a vizsgálatra.

A személyzet olyan mint bárhol máshol. Vannak kedvesek, és kevésbé kedvesek is. Összességében nem rossz hely, és szerintem az egészségünk és a biztonságunk a fontos, és hogy valóban figyeljenek ránk!

37 hetes pocakos

2008. okt. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!