Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet hogy terhes vagyok?

Gizmócici kérdése:

Lehet hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Sziasztok.. nem tudom mit gondoljak ugyanis mar több mint két hónapja nem jött meg a menszeszem utolsó menszesz első napja december 27 január 2.múlt el.. a gondom az hogy vettem egy tesztet kb 2 hete az negatívat mutatott.. de közben hányingerem van szédülök és alhasi görcseim voltak reggel de fáj is most is.. holnap megyek a nőgyógyászhoz és minden kiderül de azért félek hogy más a baj.. másnak is volt már ilyen? Lehetek terhes? Kérlek válaszoljatok mert nagyon megvagyok ijedve..
2018. márc. 18. 16:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy.
2018. márc. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Miből gondolod?
2018. márc. 18. 16:45
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Már bőven erős pozitívnak kellett volna lennie ha terhes vagy!
2018. márc. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem a legjobb tesztet vettem.. lehet hogy nem volt jó én már erre is gondolok.. forognak a gondolataim kétségbe vagyok esve
2018. márc. 18. 16:59
 5/8 anonim ***** válasza:
Olyan teszt nem létezik,ami több hónapos terhességet ne mutatna ki.
2018. márc. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A lenyeg... Hogy semmikeppen ne menj orvoshoz.... eszem megall
2018. márc. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem kioktatást kértem hanem csak tanácsot eszetek azért ne álljon meg mert sok hülye lesz akkor.. istenem az ember szépen ír aztán így kell neki írni? Bunkók :)
2018. márc. 18. 19:04
 8/8 anonim ***** válasza:

Nézd, nem szoktam ilyet írni de tény: inkább legyél bunkó, mint ostoba, mert ha bunkó vagy másnak okozol kárt, de ha ostoba, magadnak.


Nem vagy terhes, teszt kimutatta volna. Viszont lehet hormonális problémád, menj el dokihoz.

2018. márc. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!