Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Második terhességnél hamarább...

Második terhességnél hamarább nő a pocak? Mindjárt 2 hó vagyok és már kezd növekedni

Figyelt kérdés
2018. márc. 20. 12:55
 1/10 anonim ***** válasza:
38%
Az puffadás vagy hízás. Anatómiailag lehetetlen, amit mondasz.
2018. márc. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nekem is nagyon látszik már, most lesz 12 hetes a terhesség, szintén második baba. De ez még csak puffadás, reggelre visszamegy.

De hamarabb fog elvileg látszani a pocak, főleg ha nem magy a korkülönbség. :)

2018. márc. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Én nem azt irtam hogy nagy a hasam, hanem hogy kezdett nőni látom Én magamon.. És kérdeztem hogy ez lehetséges hogy második terhesség -nél hamarabb kezd látszani.. legközelebb olvasd el és utána válaszolj
2018. márc. 20. 13:07
 4/10 A kérdező kommentje:
Kedves 2 válaszoló mennyi lessz a 2 gyerkőc között az év külömbség ?
2018. márc. 20. 13:09
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem már a puffadás is durván meglátszott, 7 hetesen is mint aki 6 hónapos terhes, de 24-26 hetes korig eszméletlen gyorsan nőtt a hasam, első babámmal 35 hetesen néztem úgy ki, mint a másodikkal 24 hetesen. De a végére ugyanakkora lett. Hozzá kell tennem, nekem szétnyílt a hasizmom, emiatt nőhetett ennyire gyorsan, hamar, hirtelen. De persze lehetséges, a belek is rendeződnek ha egyszer a méhtől már nem úgy férnek el, még ha nem is nyílt szét a hasizmod is csak könnyebben enged második babával.
2018. márc. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok, nekem egyébként 21 hónap lett, úgyhogy a 2 terhesség között csak 1 év telt el.
2018. márc. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem lehetetlen, hogy nem a puffadás okozza! Én az első babámat várom, és 11 hetesen akkora volt a hasam, mint másnak 15 hetesen. Akkor volt esedékes a belgyógyászati vizsgálat, ahol a főorvos is megerősített abban, hogy nincsenek gázok, nem puffadok ez már a kismama pocak. Reggel és este is ugyanolyan, van amelyik ruha igen erősen ki is emeli és imádom :-D úgyhogy főleg ha a második baba, 2 hó az minimum 8 hét, szóval látszódhat, igen!
2018. márc. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igyvan, köszönőm kedves utolsó válaszoló :) akkor nem vagyok egyedül :D
2018. márc. 20. 14:21
 9/10 anonim ***** válasza:
Lehetséges mivel ''gyengébb'' lett a hasfalad és könnyebben tágul. Boldog baba várást :)
2018. márc. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
2-es vagyok, 17 hónap lesz köztük.
2018. márc. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!