Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek babaja van, mert...

Akinek babaja van, mert beszel mindig tobbes szamba?

Figyelt kérdés

A legjobb barataim kozul mar mindenkinek babaja van, es mind, a kettejuk nevebe beszel.

Pl ha megkerdezem mit csinalsz? - epp tanulunk enni, vagy, most gyakoroljuk tartani a fejunket.. Stb..


Ez ilyen reflek? Ha lesz babam en is igy beszelek majd, vagy ez ember fuggo?

Csak kivancsi vagyok hogy ez mert van. A csaladjuk vagy a parjukal kapcsolatba nincs ez csak a babanal.



2018. márc. 20. 13:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlenül.Van amikor én is mondok ilyesmit pedig alapbol idegesít az ilyen😀

Pl.már van 2 fogunk! Miiii??😂

Idétlenség de van mikor belőlem is kibuknak ilyenek.

2018. márc. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
57%
Ezt miért kérdezik meg ezerhatszázhuszadszorra?...
2018. márc. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én csak akkor szoktam, ha helyesnek gondolom, pl fél 6-kor keltünk, mivel a baba az ébresztőórám én is akkor keltem. Vagy a nagyobb gyereknél hogy mikor vagy mit ebédeltünk, ugye ugyanazt esszük. De a baba eszik tápszert és neki van 2 foga, úgyhogy ezeket nem használom többes számban. De engem nem zavar, ha így hallom. Az ismerősi körömben vegyes, ki mennyire használja.
2018. márc. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Igen az ilyen helyzetbe pl most keltunk.. Es egyszerre keltek stb teljesen ertheto..

De ahogy az #1 irta pl van 2 fogunk.

Olyan mokas:D


#2 bocs ha zavar a kerdesem, nezem minden nap ezt a kategoriat, de nem talalkoztam ilyen kerdessel. Biztos melyebre kelett volna asnom, hibaztam, nem tettem..:)

2018. márc. 20. 13:36
 5/9 anonim ***** válasza:
83%

Mert általában mindent együtt csinálunk.

Igaz, hogy az ő foga, de én sem aludtam x éjszaka és együtt szenvedtünk meg érte.

Együtt ebédelünk, együtt mászunk a szőnyegen stb. Szóval szerintem reflexből is mondjuk.

2018. márc. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Reflex, legalább is nálam. Sokszor javítom ki magam, sőt még a férjem is. Őt nem zavarja de engem igen, mégis ki-ki csúszik nálam is.
2018. márc. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Mert ostobak
2018. márc. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Hali

Amikor a NŐ szül ,jó esetben ha nem lessz szülési depressziós, akor ojan eufólikus állapotba kerül.

A gyermek az ő test része, mert hiszen belőle "épült" fel a kilenc hónap alatt ojan hormonk keletketkeztek amik előhozták az anya tigris szindrómát!

Mért mi? 1 mert ha nem egyedűl teszünk vlamit , akor azt mondjuk a magyarban hogy mi, ti, ők!

Ha még ráadásul közös örömmel tesszük akkor pláne közös öröm!

2018. márc. 26. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
mert idiotak.
2018. jún. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!