Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Reggeli és esti rosszullét!...

Reggeli és esti rosszullét! Más is volt így?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Jelenleg 9 hetes terhes vagyok. Kb. a 6 héttől kezdve reggelente erős hányingerem van. Nem tudok reggelizni, mert az ételtől is rosszul vagyok. Este (mint most is) vacsora közben is rosszul lettem, hányingerem van...:( Néha-néha hányok is. Nagyon rosszul érzem így magam, a múltkor a párommal összefutottunk a barátainkkal, és akkor is hányingerem volt, ki kellett mennem levegőzni. Valaki tud valami megoldást, amivel lehetne enyhíteni a hányingert?



2018. márc. 20. 19:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha valaki tudna megoldást arra én is kíváncsi lennék!

Mert a terhességem eleje óta se hús se olajba sült ételeket nem eszek és ha csak eszembe jut akkor rámjön a rosszullét!

Igazából folyamatos émelygés és ma reggel csak épp hogy felkeltem anyukám egy reggeli kávét adott volna ehelyett rohantam a wcre elevitet ki is hánytam egyből meg vizet!

2018. márc. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

#1. Ismerős... Az olajos/zsíros ételeket én sem bírom sajna :( A kávé egyáltalán nem megy. Régebben a 3in1-ben kávét ittam, most azt sem tudom meginni.

Te hányadik hétben jársz?

2018. márc. 20. 19:44
 3/9 anonim ***** válasza:
68%
9 hét :)
2018. márc. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
68%
Szia 14+5 hetes kismama vagyok nekem mostanában este van eszméletlen hányingerem azt hittem mostanra elmúlik .
2018. márc. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2 terhesség után se sikerült rájönnöm, mi segíthet. Sokan esküsznek a kólára, rajtam nem segített. Olajos ételeket én sem bírtam megenni. Nekem annyiból volt más, hogy egyik terhességem alatt ebédtől tartott estig, második babámmal meg délután-este volt csak, sokszor csak enyhén és maradtak is ki napok. Próbáltam a gyömbérteát (házilag csináltam) de nem segített + pocsék az íze, na meg a kólát, de az se segített. A kávét is hanyagolhatod, én se ittam pár hétig, mert nagyon nem esett jól. Persze nem árt, csak ha jól se esik, akkor minek igya az ember. Jobb ötletet nem tudok, ha van ami kiváltja a rosszullétet, akkor azt jobb mellőzni. Én igyekeztem zsírszegényen enni, ha már a zsíros, olajos kaják okozták sokszor, de néha meg összefüggéstelenül bármi után jött hányinger. Hátha túlleszel ezen hamar, nekem egyszer se tartott ki 12 hetes korig se.
2018. márc. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem, más nem volt így. Te vagy az első aki a terhesség alatt rosszul van...
2018. márc. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik kolléganőmnek a savanyú cukorka vált be, mindig volt nála.
2018. márc. 21. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Teómnak azt javasolták, hogy tartson egy kis kekszet az éjjeli szekrényén és reggel amikor még nem mászik ki az ágyból próbáljon meg akkor enni egy-két darabot. Úgy emlékszek neki használt. Próbáld ki hátha segít. 😊 egy próbát megér😉
2018. márc. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
Sziá én is 9 hetes vagyok szintén 6héttől kezdődtek a rosszullétek. Nekem a csoki vállt be. Mindig mikor eszek iszok utána egy pohár mentes vizet és eszek rá valamilyen pici csokit :) próbáld ki hátha :)
2018. márc. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!