Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális, ha ilyen korán...

Normális, ha ilyen korán jelentkezik a reggeli rosszullét?

Figyelt kérdés

Holnap kezdem az 5. hetet. Tehát gyakorlatilag még csak egy pár napja maradt el a mensim. Ma reggel viszont többször rohantam a fürdőbe. Hányásig egyszer sem jutottam el, de forgott a gyomrom eléggé.

Azt olvastam, hogy ez csak a 6. hét körül szokott jelentkezni. De lehetséges már a 4. hét végén is???


2018. márc. 13. 07:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ritka, de előfordulhat. Azonban most hányós vírus van, férjem is épp ezzel küszködik, a barátaim-rokonaim nagyrésze átesett rajta az elmúlt hetekben szóval vírus is lehet akár.
2018. márc. 13. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én a tesztelés utáni második napon kezdtem hányni, szóval 5 hetes voltam én is.

18 hétig tartott!)

2018. márc. 13. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is igy volt,szedultem stb,hajat se tudtam szaritani mert elajultam 😄normalis
2018. márc. 13. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is az egyiknél klasszikusan a 6-13. hétig tartott, a másiknál az 5-től 23. hétig, de ez utóbbinál mégis kevésbé volt erős és csak 2-3 naponta jött a hányinger. Nagyon sokféle verzió létezik, van, akit teljesen elkerül, más vészes hányással járkál a kórházba, és van, akinek hamar kezdődik, van, akinek a 8-9 hétig és van, akinek hamarabb abbamarad és azon aggódik, más meg szenved vele szülésig... nincs benne logika.
2018. márc. 13. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Első gyereknél 1x hánytam a 8. héten. Másodiknál nemvárt napján reggel hánytam, másnap teszteltem pozitívat. Kitartott a 18. hétig.
2018. márc. 13. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!