Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Előváladékkal teherbe eshetek...

Előváladékkal teherbe eshetek ciklus 7. Napján?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 17 éves vagyok és a barátommal kicsit bele voltunk merülve a dologba és nem védekeztünk. Még szűz vagyok úgymond hiszen csak "megpróbáltuk" alig ment be pár centit és kb 1 perc lehetett...ez előtt elélvezett egyszer és utána próbáltuk ki...menstruációm után egy nappal ciklusom 7. Napján történt azóta eltelt 3 nap és nemtudom félnem kellene e hogy az előváladékban esetleg lehetett sperma...válaszokat előre is köszönöm.
2018. márc. 27. 19:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, az előváladékban szokott lenni élő spermium. Most már lecsúsztál a 72 órás tablettáról is.

Lehet így teherbe esni.

2018. márc. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És a 120 órás?
2018. márc. 27. 19:57
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Esély megvan rá, nem jó ezzel játszani. Butaság volt, ebből lesz a nem kívánt terhesség, és a többi.
2018. márc. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát próba szerencse. Nincs tapasztalatom egyikkel sem.


De ha ilyenekről tudsz, akkor miért nem gondolkodsz hamarabb, hogy lehet tenni kellene valamit??

2018. márc. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Féltem a szüleimtől is...ezért sem tettem előbb semmit..nagyon sok az esély hogy teherbe eshettem ha az első alkalom volt és ciklus 7. Napja? Csak előváladék volt..
2018. márc. 27. 20:07
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy lehetsz terhes.

1. 17 évesen sehol nem vagy egy 20 éve beállt ciklussal rendelkező nőtől, tehát az, hogy a ciklusod hányadik napján vagy, az a te korodban gyakorlatilag teljesen jelentéktelen információ.

2. Akinek 20 éve beállt ciklusa van, még annál is előfordulhat spontán peteérés, bármikor a ciklusban, tehát megint csak miről beszélünk?

3. A spermiumok napokig is akár képesek életképesek maradni benned, és a kis "sunyik" simán megvárják, míg peteérésed lesz esetleg napok múlva.

4. Az előváladék tartalmazhat életképes spermiumot.

5. De tegyük fel, hogy nem. Viszont itt a ti helyzetetekben egy nagy bibi van. Írtad, hogy a barátod korábban már elélvezett. Nos, akkor neki a húgycsövében nem csak előváladék volt, hanem konkrétan életképes sperma, kivéve, ha az első élvezése után és a beléd hatolása előtt megfürdött és pisilt. Amennyiben nem, akkor baromi nagy bajban is lehetsz.

6. Az esemény utáni tabletta minél korábban veszed be, annál hatásosabb. Minél később veszed be, annál kisebb a valószínűsége, hogy hat.

Szóval ha engem kérdezel, marad az imádkozás!

2018. márc. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Hatos szépen leírta.

120 órás tablettáról nem hallottam még, az milyen?


Én per pillanat a 4. babánkkal vagyok félidős várandós épp egy ilyen megszakításos aktusból.


Szóval imádkozz, két-három hét múlva vegyél egy tesztet, legközelebb pedig védekezzetek normálisan.

2018. márc. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem fogsz
2018. márc. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Pont így lett a második gyerek! Menstruáció utolsó napján, megszakítással.
2018. márc. 28. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!