Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van ok az aggodalomra?

Csilla B kérdése:

Van ok az aggodalomra?

Figyelt kérdés
Kb 3 hohapja kimarad a menszeszem,tesztet is csak par napja csináltam(3 -at is) mind positiv lett. Az egyik szerint több mint 3 hetes. A probléma,hogy több cisztám is van Ami narancs nagyságú. Görcsöl a hasam, és ezt szúró fájdalom is kíséri.Masodszor vagyok terhes,az elsö méhen kivüli Volt.Mikor elvetéltem ugyanezek a fájdalmak jöttek de sokkal intenzívebben mint Most. Félek hogy megint ugyanaz fog törtènni. Idöpontom már van az orvoshoz,de addig nem tudok varni. Ha esetleg valakinek van egy kis fogalma errol varom valaszaitok. Elöre is köszönöm.
2018. márc. 28. 09:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Erre így látatlanban senki se fog tudni okosat mondani itt m egy ciszta mindenkinél másképp működik más más érzést fájdalmat okoz. Mivel pozi a teszted és vannak cisztak irány a nőgyógyászat és sürgősségi Uh, szerintem. Ilyen korelozmennyel Sztem nem várni kell és hasonló eseteket keresni hanem azonnal doki h megnézze jó helyen van e, nem e ciszta miatt van esetleg baj. Jó helyen és jól tapadt meg.... stb. Én nem várnék hanem a Hollán kórház vagy ügyeletes nőgyógyászat!
2018. márc. 28. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok és azonnal akart lenni nem Hollán ... Sorry!
2018. márc. 28. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Menj be a sürgősségi nőgyógyászatra a kórházba és mondd, hogy nagyon erősen görcsölsz. Biztosan meg fognak vizsgálni.
2018. márc. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Van ok...menjel orvoshoz! Kiakaszto egyesek hulyesege komolyan...
2018. márc. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ma voltam orvosnàl, A 13.hétben vagyok és hàla istennek Minden oke. :) Köszönöm a vàlaszokat.
2018. márc. 29. 13:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!