Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség

A kérdés

Vetélés után kihordott terhesség?

Sziasztok!

Fél évvel ezelőtt volt egy korai vetélésem (a 6. héten), szerencsére magától kitisztult, nem kellett műszeresen befejezni.

Most újra terhes vagyok, és rámtört a gondolat, mivan ha megismétlődik? Tudom, nem kéne még csak gondolni se rá, de egyszerűen bennem van a félsz. Nagyon szeretném ezt a babát.

Szeretnék történeteket hallani, nálatok hogyan alakult a második (vagy többedik) terhesség?

Keress kérdéseket hasonló témákban: terhesség, teherbeesés, vetélés

márc. 28. 15:45  Privát üzenet  

A válaszok
Nálam majdnem ugyanígy történt, 6ik héten elvetéltem,nem kellett műteni. Vetélés után 4 hónappal kezdtünk újra próbálkozni azonnal sikerült, teljesen probléma mentes terhesség volt.

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont márc. 28. 16:34 Privát üzenet

Nekem az első terhességem a 8. héten vetéléssel végződött, nem kellett műteni. 3 hónap javasolt pihenő után rögtön az első hónapban terhes lettem és problémamentesen kihordtam a kislányom aki ma már 5 éves.

Természetesen végig aggódtam minden percet, de szerencsére minden a legnagyobb rendben zajlott.

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont márc. 28. 17:08 Privát üzenet
Nekem missed ab volt, műteni kellett, de a következő terhességemmel nem volt semmi gond.

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont márc. 28. 17:25 Privát üzenet
En most vagyok benne az utana levo terhessegben, 12. Hetet atleptuk, eddig minden a tankonyv szerint megy

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont márc. 28. 18:18 Privát üzenet
Focikatalógus 728x90
A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, némiképp megnyugtattak a válaszaitok :)

# 5/6Időpont márc. 28. 18:39 Privát üzenet
Én a 20. héten vetéltem el... Most 24 vagyok.

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont márc. 29. 03:31 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Két missed ab után szerintetek mennyi esélye van kihordott terhességnek?
Honnan lehetne rendelni netről érzékeny teszteket? És melyik fajtát ajánlanátok?
Vizeletben eltérés, augmentin terhesség alatt?
Ilyenkor mi a teendo?
Kétszarvú méhem van valószínuleg. Ebbol lehet egészséges, végig kihordott terhesség?
6 sikertelen (21. hét,7. h,6. h,9. h,11. h,8. ), és egy sikeresen kihordott terhesség után bevállalnátok még egy kistesót, abban a tudatban, hogy végig kell majd magatokat...

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Terhesség rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!