Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vetélés után kihordott terhesség?

Vetélés után kihordott terhesség?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Fél évvel ezelőtt volt egy korai vetélésem (a 6. héten), szerencsére magától kitisztult, nem kellett műszeresen befejezni.

Most újra terhes vagyok, és rámtört a gondolat, mivan ha megismétlődik? Tudom, nem kéne még csak gondolni se rá, de egyszerűen bennem van a félsz. Nagyon szeretném ezt a babát.

Szeretnék történeteket hallani, nálatok hogyan alakult a második (vagy többedik) terhesség?



2018. márc. 28. 15:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Nálam majdnem ugyanígy történt, 6ik héten elvetéltem,nem kellett műteni. Vetélés után 4 hónappal kezdtünk újra próbálkozni azonnal sikerült, teljesen probléma mentes terhesség volt.
2018. márc. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem az első terhességem a 8. héten vetéléssel végződött, nem kellett műteni. 3 hónap javasolt pihenő után rögtön az első hónapban terhes lettem és problémamentesen kihordtam a kislányom aki ma már 5 éves.

Természetesen végig aggódtam minden percet, de szerencsére minden a legnagyobb rendben zajlott.

2018. márc. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem missed ab volt, műteni kellett, de a következő terhességemmel nem volt semmi gond.
2018. márc. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
En most vagyok benne az utana levo terhessegben, 12. Hetet atleptuk, eddig minden a tankonyv szerint megy
2018. márc. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, némiképp megnyugtattak a válaszaitok :)
2018. márc. 28. 18:39
 6/6 anonim ***** válasza:
Én a 20. héten vetéltem el... Most 24 vagyok.
2018. márc. 29. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!