Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit gondoltok a születendő...

Mit gondoltok a születendő kislányom lehetséges neveről?

Figyelt kérdés

Neszrin

Török eredetű jelentése:vadrózsa

Nem vagyok kissebbségi.


2018. márc. 28. 16:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
70%
Hát ha engedik anyakönyvezni... Bár én valami hagyományos nevet adnék
2018. márc. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Igen anyakönyvezhető név :)
2018. márc. 28. 16:24
 3/15 anonim ***** válasza:
73%
Attól függ mi a vezetékneve, mennyire illik hozzá.
2018. márc. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
78%
Hát... Szerintem kivétel nélkül mindenki vissza kérdez majd, hogy mi?
2018. márc. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
30%
Szép 😀
2018. márc. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
68%

Nem rossz igazából....

De!! Én is különleges névnek " örvendhetek" és nagyon utálom, hogy mindig visszakérdeznek, hogy micsodaaaa?? (Ahogy már írták is) meg hogy magyar vagyok egyáltalán?

Legalább adj mellé egy hétköznapi nevet is, én legalábbis nagyon örülnék, ha legalább lenne a nevem mellett egy vállalható is, tuti úgy mutatkoznék be!

2018. márc. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
66%
Utolsó, mi a neved?
2018. márc. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
51%

Szabó Neszrin tökéletes..sikerül egy életre kiszúrnod szerencsétlennel, hajrá:-)


miért nem jók a normális nevek? Mi ez a ki ad idiótább nevet a gyerekének verseny itt gyakorin?

2018. márc. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
56%
Ráadásul ha már a kérdésben kiírtad hogy nem vagy kisebbségi szerinted a gyerekednek nem kéne ezt egy életen át bizonygatnia?
2018. márc. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Szerintem a legnagyobb butaság megkérdezni embereket, hogy mit gondolnak. Úgysem fog mindenkinek tetszeni, még családon belül sem. Nem kell magyarázkodnod, azt adsz, amit akarsz, a tiéd a gyerek , ez is a te döntésed. Majd kiderül, hogy szereti-e, mert nekem van olyan ismerősöm, aki az Ilonát Zsuzsannára változtatta felnőttként, és gyerekként is utálta a nevét, de olyanok is vannak, aki pl Dóra, Adrienn és úgy hívták önkényesen magukat, hogy Cintia és Dolly :D Igazodjon el az ember.
2018. márc. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!