Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A tiéd is lent van? Csak...

A tiéd is lent van? Csak nekem tűnik furának?

Figyelt kérdés

Igazából nem is nagyon jött fel a hasam, ha ülök olyan mintha a combomon lenne a baba, mindig köldök alatt mocorog. Már régóta mondja a doki, hogy lent van a feje. Hasonló tapasztalat?

34


2010. jún. 11. 11:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is 34 hetes vagyok, jövö héten megxyek dokihoz, majd kiderül hogy fekszik a baba.. nekem reggelente a gyomrom helyén is lábak vannak, néha már a bordám alatt is., de napközben elhelyezkedik és lent kapirgál a holyagomban, gondolom ezek a kezei.
2010. jún. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igaz még csak a 22.hétben járok, de nekem is mindig lent mozog a baba. Köldök felett nagyon nagyon ritkán érzem. UH-n is mindig lent találták meg, meg a doki a szívhanghallgatójával is mindig jócskán a köldök alatt lel rá arra az édes gyors ritmusra! :):):)
2010. jún. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én 26 hetes vagyok és nekem is lent van folyamatosan a baba a hasamat nem tudom mert jó nagy :-)))de a babát még köldök felett nem éreztem nem tudom hogy mikortól kéne fent érezni de eddig még csak köldök alatt sőt annyira lent hogy sokszor ülve a combommal érzem hogy mocorog a szívhangot is lent szoktam megtalálni és a dokim is egyébként fejvégű nem tudom hogy azért -e vagy más oka van uh-án a genetikus azt mondta nem baj viszont én is sokat aggódok emiatt sőt már második napja nem mocorog olyan intenzíven mint szokott ez is aggasztó tud lenni
2010. jún. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Második vagyok.

Ti kit vártok? Kisfiút vagy kislányt? Nálunk fiúcska jön :)

2010. jún. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nekünk is kisfiú. :) Lehet, hogy ezért van ilyen közel a "kijárathoz".
2010. jún. 11. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!