Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Párom lányt akar én fiút....

Párom lányt akar én fiút. Nálatok is volt igy?

Figyelt kérdés

Nekem nagyon fiús vágyaik vannak.

Örülnék ha észrevennék a kukacot a uhn.

Párom meg azt érzi kislány.

Mikor teherbe ejtett pontosan érezte hogy most sikerult neki.

Es lehet a baba nemet is megerzi mert azt mondogatja kislany.

Remelem nekem lesz igazam persze nem bankodok ha megsem.


2018. márc. 31. 13:39
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
*Nekem nagyon fiús vágyaim elképzeléseim vannak.
2018. márc. 31. 13:41
 2/11 anonim ***** válasza:
42%
En fiut ereztem, ferjem lanyra tippelt. 16. Heti UHn azt mondtak lehet lany, kicsit padlot fogtam mert nem ezt ereztem. Aztan 18.heti genetikan bent volt a ferjem is es rakerdeztem a nemere. Es mondta hogy fiu. Egybol azt mondtam hogy “tudtam!” Es megnyertem a fogadast😁
2018. márc. 31. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Tök mindegy, ki, mit szeretne, nem ettől lesz fiú vagy lány. ;)
2018. márc. 31. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
79%
Én kislányt szerettem volna,férjem mindig azt mondta mind1,de vegyesnek örülne (nem 1 babát terveztünk) az elsőnél kislányt éreztem nagyon és kislány is lett, a másodiknál fiút és fiú is lett. A harmadiknál úgy voltunk vele,hogy teljesen mind1, kislányt éreztem,férjem csak azt mondogatta,hogy teljesen mind1 fiú vagy lány :) úgy döntöttünk,hogy a születéséig maradjon titok ..kislány lett,férjem a szülőszobába bevallotta,hogy ő titkon kislányba reménykedett.
2018. márc. 31. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Hál Istennek nem ezen múlik..



Nekem mindegy volt, de sejtettem hogy lány lesz( megérzés..)

Férjem fiút szeretett volna inkább..

1 hétig agonizált hátha kinő a kukija a 19. Hét után( ekkor tudtuk meg)

Aztán megbeszéltük mi lesz a neve..

Ennyi

2018. márc. 31. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
52%
Nekunk annyira mindegy volt, hogy meg se akartuk tudni, es miutan megszuletett is, vagy 5 perce fekudt rajtam, amikor eszunkbe jutott megnezni. Mindegy, oszinten nagyon mindegy, de en fiut ereztem, es az is lett. Szerintem egy no hamarabb megerzi ezt.
2018. márc. 31. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
16%
Mi mindeketten csak fiúba gondolkodtunk. Nagyon kiborultam volna ha lány, de szerencsére nem az lett.
2018. márc. 31. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
10%
Mindketten csak lányokat szerettünk volna. Mindkettőnél fiút éreztem, a másodiknál fogadást is tettem volna. Lányok lettek.
2018. márc. 31. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
31%
Nem foglalkoztunk ilyen buta maniakkal. Harom gyerekunk szuletett, egyszer sem kerdeztuk meg az UH-on, mi lesz.
2018. márc. 31. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Elsőnél mindegy volt, de végig úgy feküdt, hogy nem láttuk, mije van.

Lány lett.

7 évvel későbbb szintén mindegy volt, itt megtudtuk a 26.héten egyértelműen, hogy lány.

Most 21 hetes vagyok, örültünk volna, ha fiú a 2 lány után, de úgy néz ki, megint kislány, bár biztosra nem mondták. Ha lány, akkor lány, ez van, neki is örülünk. :)

2018. ápr. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!