Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hónapos vagyok és valamilyen...

F34rtS44 kérdése:

6 hónapos vagyok és valamilyen dolgon a doktor nem csinált citologiai vizsgálatot Szerintetek meg ilyenkor fognak csinálni hogy már nagy a baba?

Figyelt kérdés
Még élso baba és nem vagyok tisztába ezekkel a dolgokkal .
2018. ápr. 6. 13:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nekem egész terhesség alatt nem csináltak.
2018. ápr. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Azigen ! A vedonom engem is most küld 6 hónaposan .magamtól én sem tudom hogy milyen folyamatok vannak .

És azt mondta hogy ez egy kötelező vizsgalat csak akkor kellet volna mikor ki derült hogy terhes vagyok élre most jut az eszembe ! .én meg retegek mert olvasom a neten hogy be is indíthatja nálam a szülést is .

2018. ápr. 6. 13:21
 3/18 anonim ***** válasza:
Nekem első babámnál nem volt, mert pont teherbeesés előtt csináltattam. Így szülésre is 1 éven belüli volt az eredmény. Második babámnál aktuális volt, úgyhogy megcsinálta. Neked mikor volt utoljára?
2018. ápr. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Nekem sem csinál a doki terhesség alatt, azt mondta ráér ha majd megszületett a baba. 29hkm
2018. ápr. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Én 21 éves vagyok most jön az első babának és mikor kiderült hogy terhes vagyok . A doktornő egy szűrést csinált ennyi belső vizsgálatok volt eddig és most bedig küld engem élre a citolgiara de ahhoz kacsa kell a végzéséhez és elvileg be is indíthatja már ilyenkor a szülést . Elvileg már nem vizsgálhatják így
2018. ápr. 6. 13:35
 6/18 A kérdező kommentje:
Értem :) az én vedonom meg van szedulve !
2018. ápr. 6. 13:36
 7/18 anonim ***** válasza:
27 hetesen vett a doki cytologiat. Ekkor jart le...
2018. ápr. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Akkor 27 hetesen is csinálhatnak ? És ez nem probléma hogy már szinte veszélyes ?
2018. ápr. 6. 13:42
 9/18 anonim ***** válasza:
4-es vagyok, hozzáteszem én is járok évente és azért mondta hogy ráér mert eddig mindig jók voltak az eredményeim.
2018. ápr. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Aha értem :/ hát félek nagyon
2018. ápr. 6. 13:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!