Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A párom terhes lett, hasznos...

A párom terhes lett, hasznos tippek, segítségek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A párommal 6 éve vagyunk együtt, még nem tudtunk se összeköltözni,se összeházasodni sajnos mert nem állunk jól anyagilag mert csak én dolgozok,de most még is terhes lett a barátnőm,örülünk neki mert rég óta akartunk csak más körülmények között.Abban szeretnék tanácsot kérni hogy ilyenkor mi a teendő? Lehet-e valahol valami támogatást igényelni vagy valami hasonlót. A baj még az is hogy nem egy városban lakunk,de nagyon szeretjük egymást és a kisbabát is nagyon fogjuk szeretni,csak szeretnénk megadni neki azt ami csak lehetséges.Előre is köszönöm a válaszokat!

25/F



2018. ápr. 9. 22:22
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
73%

20-as,ha a "leendő anyuka" most is eltartatja magát,akkor ha meglesz a gyerek,miből gondolod,hogy el fog helyezkedni?Talán nagyon kedve lesz gyerek mellett dolgozni..?Vagy talán könnyebben talál majd gyerekkel állást..?

Nem túl reális gondolatok ezek..

2018. ápr. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
26%

... Azt se tudjátok a lány hány éves, dolgozott e már valamikor, vagy most tanul e. Semmit sem tudtok csak ítélkeztek. Ráadásul a kérdező nem a véleményeteket kérte, hanem azt kérdezte mi jár majd nekik, mit kérhetnek. Meg lehet nézni, hányan írtak erre választ. A birka nem én vagyok, hanem aki/akik nem tudnak a kérdésre válaszolni. Ennyi részemről.

(9-es válaszoló)

2018. ápr. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek aki értelmesen tudott válaszolni a kérdésemre, azóta már megoldodott a dolog, egyenlőre a párom szüleinél fogunk lakni majd később visszamegy a munkahelyre (ami azóta lett neki) és elmegyünk albérletbe. köszünjük azoknak is aki az abortusz mellett szavaztak de nekik üzenem hogy nem fogjuk megölni a gyerekünket akire mar nagyon várjuk hogy megszülessen.
2018. okt. 5. 07:14
 24/24 A kérdező kommentje:
Hozzátennem hogy egy szóval sem mondtam hogy nem akarjuk a gyereket es nem tudnank felnevelni. Nem is értem azt aki abortuszt csinal, szegény kisbaba nem tehetne róla ha felelőtlen emberek nem védekeztek. Ne mondja senki hogy az nem baba hanem embrió, mi 6 hetesen voltunk az első ultrahangos vizsgálaton, és már lehetett hallani a szívét a babaim, akinek meg van szíve az már egy élő személy. Szóval mindenki szégyelje el magát aki megölte a babáját csak azért mert nem védekezett, ugyanis szét tenni könnyű valakinek a lábait de de akkor viselje is a következményeit.
2018. okt. 5. 09:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!