Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Két hete volt laparascop-os...

Két hete volt laparascop-os operációm méhen kívüli terhesség miatt. Néha érzem, hogy szurkál a két petefészkem. Ez normális? Lehet a gyógyulás vagy esetleg az újra működni kezdés miatt?

Figyelt kérdés
2008. okt. 29. 16:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia!Nem emiatt,de nekem is volt laparoscopos műtétem.Úgy tudom,hogy hasonlóan végzik ezzel az eszközzel a beavatkozásokat,jól megbolygatják odabent az érintett szerveket...Biztosan átvizsgáltak jó alaposan és emiatt érzel enyhe fájdalmat.Nálam is több héten keresztül okozott kellemetlenséget.Egyébként olyan jól sikerült,hogy az operáció óta eltelt 6 héten belül megfogant a babánk!Ebből következtetek arra is,hogy a petefészkek működése egy kis regenerálódás után beindult...(na meg nálam előtte egyáltalán nem is működött)Sok sikert és jó egészséget neked!
2008. okt. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm és gratulálok.

Nekem azt mondta az orvosom, hogy szexuális életet lehet élni máris ( 2 hete volt a műtétem ).

Ez igaz lehet?

Ugyanilyen műtétnél a szobatársamnak azt mondták, hogy 6 hétig nem szabad.

Szerinted melyik lehet?

2008. okt. 30. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!