Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Azok a nők akiknek terhesség...

Azok a nők akiknek terhesség alatt nem nőtt a hasuk és a menzeszük is megjött, nekik a terhességi teszt is negatív lesz vagy pozitív?

Figyelt kérdés
Csak hogy akiknél ilyen 'rendellenesség' van azoknak a teszt ugyanazt mutatja e

2018. ápr. 12. 20:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
53%
Te jó isten!
2018. ápr. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
56%
Tudnek annyi mindent most irni de a te en es a koz erdekemben nem teszem!😯😄
2018. ápr. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
ez egy eldontendo kerdes :D
2018. ápr. 12. 21:07
 4/16 anonim ***** válasza:
69%
Magadtól vagy ilyen sötét vagy segítenek?
2018. ápr. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
91%

A terhes nők nem menstruálnak és nő a hasuk- nem tudom mire gondoltál.


Terhesen minden vérzés abnormális.

2018. ápr. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Vannak olyan nők, akiknek valóban nem nő a hasuk és 1 kg-os babát szülnek.
2018. ápr. 12. 22:11
 7/16 anonim ***** válasza:
89%
17 terhes voltam, amikor dokihoz mentem az éves rákszűrésre. Ott derült ki a terhesség. Férjem kint várt, orvos őt is behívta, sírva jöttünk ki. Az első uh-n már a neme is látszott, terhességi tesztet így már nem csináltam. Minden hónapban véreztem (így utólag feltűnhetett volna, hogy csak 3 napig volt és sokkal gyengébb). Költözés és esküvő is volt ebben a 4 hónapban. Emeltem, cipeltem, a fáradtságot is ennek tudtam be. 6. hónapig véreztem még, kórházban ez miatt sokat voltam, plusz egy csomó vizsgálatot csináltak. Rosszullét abszolút nem volt. Egészséges kislányom született 3100 grammal. Második terhességem papírforma szerint zajlott.
2018. ápr. 12. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

#7 gratulalok:)!!!

Nekem mindig 3napig szokott tartani a verzesem, es csinaltam 2 tesztet es mind a ketto negativ lett de mindig bekepzelem magamnak hogy terhes vagyok.:(. Es ezert kerdeztem

2018. ápr. 12. 23:56
 9/16 anonim ***** válasza:
39%
Hee?
2018. ápr. 13. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Millióból egy, akinek nincs hcg a vizeletben, és negatív marad a teszt.

Mikor nem jött a baba, én is remekül produkáltam a képzelt tüneteket, volt mikor a menstruációm is kimaradt. De a negatív teszt az egyértelmű.

Ismerek olyat, akinek az első hónapokban még megjött. Viszont pont hogy nőtt a hasa, és bizony a teszt is pozitív lett. 14 hetesen derült ki, hogy terhes. De akkor már mi mondtuk a kolléganőnek, hogy csináljon egy tesztet, mert minden terhességi tünetet produkált hetek óta.

Akinek nem nő a hasa, annál ez alkati kérdés, és jellemzően első terhesség. Feszes a hasizom, széles a medence, általában magasabb az átlagnál. Ettől még nő a baba, remekül fejlődik, és lehet akár 4 kiló is.

Aki 1 kilós babát szül, ott kizárólag koraszülész lehetett. Teljesen más történet, és nincs összefüggés azzal, hogy mikor tudta meg a terhességét.


Olyan százmillióból egy lehet, akinek negatív a teszt, van vérzése, nem nő a hasa, és mégis terhes. Az sokkal gyakoribb, hogy valaki csak beképzeli a terhességét.

2018. ápr. 13. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!