Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetséges az hogy a terhesség...

Lehetséges az hogy a terhesség miatt nem fog az agyam, és gyengébb a memóriám? Más is járt így terhesen?

Figyelt kérdés
A terhesség óta tapasztalom ezt.
2018. ápr. 13. 12:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen . Egyreszt a hormonvaltozas miatt, másrészt jelenleg a terhességgel vagy minden értelemben elfoglalva, más most nem olyan lényeges. Majd elmúlik, nyugi
2018. ápr. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen. Asszisztenskent dolgoztam. Egy ido utan jegyzettombbelmentem be a donokomhoz, mert minden kiesett a fejembol.
2018. ápr. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen. Én a terhesség alatt 2x mentem volna úgy ki üzletből, hogy nem fizettem!!! Szerencsére az egyik esetben még az ajtóban eszembe jutott, pedig más sutyorogtak az eladók és megkönnyebbültek, mikor visszajöttem, hogy nem kell hívni a rendőrséget. A másik esetben pedig teli kosárral indultam a kijárat felé és szerencsére szólt a kasszás hölgy. Lehet, hogy több és más eset is volt, de azok nem voltak törvénybe ütközőek, így nem szólt senki.
2018. ápr. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Főiskolára járok és egyszerűen órán nem tudok figyelni, picit rontottam is a tanulmányi eredményeken. Gyakrabban kell szünetet tartani az otthoni tanulások között és többször kell elolvasnom az anyagot míg felfogom mint amikor még nem voltam terhes.
2018. ápr. 13. 22:43
 5/5 anonim ***** válasza:
Teljesen természetesnek gondolom. Szerintem szülés után is "beszűkül a világ". Valószínűleg a természet akarja így, hogy a gyerekre jobban tudjunk koncentrálni. Én amikor még nem voltam terhes, a terhes barátnőimen is észrevettem, hogy szülést követően az egykor humoros, gyorsan és logikusan gondolkodó barátnőimmel nehezebben megy a beszélgetés, mert óvatosan, mereven beszéltek és beszűkültebben kezdtek gondolkodni.
2018. ápr. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!